Serwis powstał pod koniec 2012 roku z inicjatywy kilku kibiców Miedziowego Klubu. Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych i sprawdzonych informacji, które zaciekawią wielu fanów Zagłębia. Strona internetowa, prócz aktualności, posiada własną bazę danych dotyczącą meczów i zawodników Zagłębia, odrębny moduł relacji LIVE minuta po minucie oraz galerię zdjęć i wideo, które z każdym tygodniem wyglądają pokaźniej. Serwis jest finansowany z kieszeni redaktorów. Nie możemy niestety liczyć na wsparcie nikogo innego, więc niestety pewnych rzeczy na razie nie jesteśmy w stanie wprowadzić. Zmierzamy do tego, by z tygodnia na tydzień serwis był jeszcze lepszy i cały czas ten cel będzie nam przyświecał. Liczymy na Wasze sugestie i pomoc, bo tylko dzięki temu możemy się rozwijać i ulepszać serwis MKS Zagłębie PL.

 

Internetowy Serwis Kibiców Zagłębia Lubin MKS Zagłębie PL – www.mkszaglebie.pl

kontakt: mkszaglebiepl@gmail.com

Pflaumen&Freunde Group
mobile: +44 7741915603

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl