Jeśli jesteś wiernym kibicem Zagłębia Lubin i chciałbyś czynnie uczestniczyć w tworzeniu najlepszego serwisu o „Miedziowych”, nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z nami!

Serwis MKS Zagłębie PL poszukuje młodych i zdolnych newsmanów, reporterów terenowych, fotoreporterów oraz grafików. Formularz kontaktowy znajduje się poniżej.

Wymagania:

– obeznanie w środowisku Zagłębia Lubin
– znajomość ortografii i gramatyki języka polskiego 🙂
– minimum 17 lat
– zapał do pracy!
– miłość do ZAGŁĘBIA LUBIN!

Mile widziane:

– posiadanie własnego sprzętu reporterskiego tj. aparat ze zmienną ogniskową, mikrofon kierunkowy, urządzenie rejestrujące dźwięk
– umiejętność montażu dźwięku w programach komputerowych typu Audacity etc.
– podstawy języka angielskiego – celem przeprowadzania wywiadów z osobami niewładającymi j. polskim

Co możemy zaoferować?

– zdobycie doświadczenia w dziedzinie pisania tekstów dziennikarskich
– możliwość poznania wielu ciekawych osób ze środowiska polskiej piłki nożnej
– otrzymanie legitymacji prasowej, dzięki której można ubiegać się o akredytacje na różne eventy
– zaistnienie w środowisku Zagłębia Lubin
– pisanie dla szerokiej rzeszy odbiorców

Ponadto nie zamykamy furtki dla naszych braci po szalu. Jesteś kibicem zaprzyjaźnionej z Zagłębiem drużyny? Lubisz pisać o swoim klubie? Również czekamy na Twoje zgłoszenie! Już niebawem na pełnych obrotach wystartuje dział publicystyczny, w którym będą zamieszczane treści często niezwiązane z pierwszą drużyną Zagłębia Lubin.

Masz uwagi co do funkcjonowania strony lub jej poszczególnych działów? Skontaktuj się z nami.

Poprzedni artykułWładze klubu
Następny artykułZagłębie Fanatyków