SSZL „Zagłębie Fanatyków”

Idea powstania stowarzyszenia, tej formalnej struktury, wychodzi wprost naprzeciw oczekiwaniom podmiotów i ludzi, z którymi kibice już podejmowali bądź dopiero będą podejmować współpracę. Ten oficjalny charakter tworzy przestrzeń, umożliwiającą zainicjowanie przedsięwzięć, o których wcześniej nie mogło być mowy. Bez wątpienia można zatem powiedzieć, że jest to milowy krok w historii organizacji kibiców Zagłębia.

Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” zostało zarejestrowane 09.09.2009 roku. Pierwsze miesiące działalności upłynęły pod znakiem wzmożonej aktywności na polu ścisłej organizacji stowarzyszenia. Z biegiem czasu uregulowano także relacje z klubem Zagłębie Lubin S.A. Natomiast w dalszej kolejności udało się nawiązać owocną współpracę z Fundacją „Polska Miedź”, NZOZ OMP Sp. z.o.o. oraz MKS Zagłębie Lubin.

Dlaczego warto wstąpić? Jakie są profity z członkostwa w „Zagłębiu Fanatyków”?

– karta stowarzyszenia, która będzie jedyną możliwą formą identyfikacji członków stowarzyszenia

– wyjazdy na Zagłębie: tańsze o 5 zł! – zniżki na pamiątki wydawane przez stowarzyszenie: od 10 do 20%!

– uczestnictwo w licznych imprezach organizowanych przez „Zagłębie Fanatyków” t.j. spotkania z piłkarzami, turnieje kibiców, turnieje ze zgodami, itd.

– możliwość czynnego udziału w organizacji akcji charytatywnych (pokroju „Akcja Miedziana Krew”, „Zbiórka Świdnicy” itp.) – „pierwszeństwo na wyjazdy” przy ograniczonej puli biletów wyjazdowych

– uczestnictwo w zorganizowanych wyjazdach na mecze kadry Polskiej

– możliwość zakupów biletów wyjazdowych przez internet (projekt w trakcie realizacji)

– kreowanie wizerunku kibiców Zagłębia, możliwość podejmowania głosu w ustalaniu pewnych kwestii organizacyjnych, uczestnictwo w budowaniu sprawnej struktury jaką chcemy aby było „Zagłębie Fanatyków” oraz wiele innych atutów, o których członkowie będą informowani na bieżąco. Im więcej ludzi zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu tym większe pole manewru! Pamiętaj, że każda osoba w naszym stowarzyszeniu to dodatkowa siła! Zostań członkiem Stowarzyszenia Sympatyków Zagłębia Lubin już w najbliższy wtorek, wspomóż w ten sposób swój ukochany klub aby jeszcze szybciej i z jeszcze większymi efektami szerzyć modę na Zagłębie!

Warto sprawdzić:

Oficjalna strona internetowa Stowarzyszenia

Statut Stowarzyszenia

źródło: Zagłębie Fanatyków

Poprzedni artykułWspółpracuj z nami!
Następny artykułWsparli nas