W ramach karnetu kibic będzie miał prawo wstępu na:

·         1 mecz eliminacji do LE,

·         10 spotkań Ekstraklasy,

·         mecz(e) Pucharu Polski

Dodatkowo, w przypadku wyeliminowania rywala w 1 rundzie eliminacyjnej, posiadacz karnetu uzyska prawo do 10% zniżki na mecz(e) zespołu KGHM Zagłębie Lubin po awansie do kolejnych rund eliminacyjnych oraz meczów fazy grupowej LE.

Otwórz cennik w nowym oknie klikając TUTAJ.

Sprzedaż karnetów i wymiana voucherów dla kibiców w rundzie jesiennej 2016/17:

·         sklep klubowy w Cuprum Arena – w godz. 10:00 – 21:00 – 7 dni w tygodniu;

·         drogą mailową na adres bilety@zaglebie.com – podając imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu zwrotnego w celu wybrania miejsca;

·         dzwoniąc pod numer telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00

Plan sprzedaży karnetów:

·         Do 20 czerwca – sprzedaż karnetów dla kibiców chcących zachować swoje miejsce

·         Od 21 czerwca – otwarta sprzedaż karnetów w punktach przedsprzedaży oraz on-line na wszystkie sektory dostępne w sprzedaży karnetowej, które nie zostały  wykupione oraz sprzedaż karnetów z oferty rodzinnej.

Ważna informacja dla posiadaczy voucherów:

Posiadacz vouchera może również skorzystać z oferty karnetów rodzinnych. Przy zakupie karnetu będzie jednak zobligowany do zapłacenia różnicy pomiędzy ceną karnetu dla 3 lub 4-osoobowej rodzin, a kwotą jaka widnieje na voucherze zakupionym w zakładzie pracy.

Do kupienia karnetu niezbędne jest:

·         dla osób pełnoletnich: podanie danych: imię, nazwisko i numer PESEL

·         dla osób niepełnoletnich: obecność opiekuna prawnego wraz z podaniem danych małoletniego: imię, nazwisko i numer PESEL

UWAGA: Od tego sezonu kupując bilet lub karnet nie potrzebujemy wizerunku osoby.

Please enter your comment!