Nadszedł moment, w którym chcemy wykonać kolejny krok w kierunku sprofesjonalizowania mkszaglebie.pl. Jeśli podobały Ci się nasze materiały z ostatnich meczów (szczególnie pucharowych), możesz wesprzeć nasz serwis! Przypominamy o naszej akcji w Patronite.pl oraz możliwości wsparcia przez PayPal!

Po ostatniej modernizacji strony, zakupie kamery XiaoYi oraz częściowej opłacie wypraw na puchary (wyjazdy do Bułgarii i Serbii nadwyrężyły trochę nasze prywatne budżety), tym razem zbieramy na kamerę, która pozwoli nagrywać w gorszych warunkach oświetleniowych oraz do której będziemy mogli podłączyć mikrofon zewnętrzny. Koszt takiej kamery to około 2500 złotych.

Dodatkowo dzięki wsparciu mkszaglebie.pl:

  • znacznie ułatwiasz nam zachowanie dużej częstotliwości i wysokiego poziomu publikacji na mks-ie,
  • przyczyniasz się do szerzenia dobrego imienia Zagłębia Lubin i jego kibiców wśród szerokiego grona odbiorców – blisko 25 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie (190 tys. odsłon/mc),
  • pozwalasz na częstą modernizacje serwisu oraz dostosowanie go do wymagań użytkowników oraz najnowszych standardów.

Chcemy podkreślić, że najbliższe wpłaty od Was będą przeznaczone bezpośrednio na kamerę i ewentualne akcesoria do niej (po zakupie wrzucimy zdjęcie rachunków).

Wesprzeć mkszaglebie.pl można na kilka sposobów:

  • przez platformę patronite.pl – cały opis naszej zbiórki wraz z odpowiednimi odnośnikami znajduje się <<TUTAJ>>,
  • bezpośrednio przez Paypal (można przelać środki przez konto bankowe lub kartę [paypal_donation_button border=”2″]
  • do współpracy zachęcamy również lokalnych przedsiębiorców, którzy mogą wykupić reklamę w naszym serwisie <<więcej tutaj>>.

Każda osoba wspierająca działalność mkszaglebie.pl zostanie wymieniona z imienia i nazwiska lub ksywy na podstronie „Wsparli nas”.

PS. Wszystkie osoby, które wsparły nas przez patronite.pl i przysługują im upominki, informujemy, że każdemu przekażemy je do końca sierpnia.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zachęcamy do dalszego wspierania MKS-u!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here