fot. Wydawnictwo Kopalnia

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców, którzy wygrali autobiografię Radosława Kałużnego „Powrót taty”. Serdecznie gratulujemy!

Odpowiedzi:
  1. W jakim meczu Radosław Kałużny zadebiutował w barwach Zagłębia i jaki padł wtedy wynik? ODPOWIEDŹ: W spotkaniu z Motorem Lublin rozegranym 25.04.1992r. Zagłębie wygrało to spotkanie 2:0.
  2. W jakim meczu Radosław Kałużny zdobył swojego pierwszego gola dla Zagłębia? ODPOWIEDŹ: Pierwszego gola dla „Miedziowych” Radek zdobył w meczu z Polkolorem Piaseczno 20.10.1992r.
  3. W jakim meczu Radosław Kałużny zdobył swojego ostatniego gola w barwach Zagłębia i jakim wynikiem zakończył się ten mecz? ODPOWIEDŹ: Ostatniego gola w barwach Zagłębia „Tata” zdobył w meczu z Wisłą Kraków 3.09.1997r. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Wisły.
Lista zwycięzców:
  1. Papagol
  2. Bartek
  3. Pawel Swieboda

Do zwycięzców odezwiemy się jeszcze dziś – sprawdzajcie swoje skrzynki e-mailowe! 🙂

Fundatorem nagród jest partner strategiczny naszego serwisu – firma ENERGO-KONTROL.

Please enter your comment!