fot. Tomasz Folta/Zagłębie Lubin S.A.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, kilka zespołów oraz organizacji jest zainteresowanych zaproponowaniem pracy odwołanemu niedawno Przewodniczącemu Rady Nadzorczej Mateuszowi Dróżdżowi. Zainteresowanie wykazują m.in. AFC Cleveland, Arka Gdynia, Legia oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Ewentualne przejście Dróżdża do PZPN, to byłby drugi w ostatnim czasie transfer z Zagłębia, bowiem od 1 stycznia pracę w federacji rozpoczął były dyrektor sportowy klubu Piotr Burlikowski.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

12 KOMENTARZE

 1. A Real go nie chce? Florentino Perez nie dzwonił ? Przestańcie robić PR koledze. Jak wiemy dalej jest w RN, więc niech pracuje na chwałę swojego ukochanego klubu. Więcej pracy, mniej lansu w necie. Bo w klubie rozpierdol, dyrektora nie ma, marketing to dno dna, frekwencję mieliśmy poprawić a dryfujemy w stronę Niecieczy, brać się k…wa do roboty.

  • Skoro prezesem jest osoba, która przez lata odpowiadała za marketing i jego spektakularne nic nierobienie, to czego się spodziewać teraz…

   • Mirek kazdy dyrektor cos robil. Jedni wiecej inni mnie, ale nie ma tak ze ktos nic nie robil. Wroclaw ma 600tys ludzi i na stadion przychodzi 4 tys ludzi. Lubin ma 80 tys ludzi i srednio przychodzi 5tys ludzi. A wiec moze nie jest tak zle z naszym marketingiem. Poziom ligi jest slaby, czego oczekujesz? Naprawde myszlisz ze jakby kto inny byl szefem to by ludzie zaczeli przychodzic? Kazdy glupi wie ze za wiele nie da sie zmienic tylko ty nie wiesz. Pewnie wygonili cie kiedys z klubu bo nie sprawdziles sie i jestes zazdrosny ze ucziwy chlopak wieloletni pracownik jest prezesem klubu.

   • zawsze mozna napisac ze przydalby sie lepzy prezes.Prezes jest wieloletnim pracownikiem klubu.kazdy go zna i wie ze bedzie lepszy jak 90 procent prezesow,ktorzy tu byli.A moze i najlepszy.Niektorzy z was sa jak ci z pisu.Tusk jest be,nie moze byc,ale jak nie on to kto za niego?Inny Polak nie ma szans,ale i tak Tusk jest be mimo ze dla Polski bedzie najlepszy.Mirek pogonili Cie z klubu z co?Nie kierujesz sie dobrem klubu tylko złośliwoscia,bo nie sprawdziles sie w klubie.A kibice maja swoj rozum i widza kto i jak dziala dla klubu.Nie ma nic zlego w ty,ze bronia kolegów,to tylko dobrze o nich swiadczy.Gorzej jakby nie bronili ludzi uczciwych,dobrych.Kazdy wie ze Sadowski jest uczciwy i czysty jak łza.

    • Ten straszny PiS wystawił Pietryszyna na szefa klubu i też stękałeś że źle, a przypomnij mi jakie sukcesy miał nasz polityczny klub za 8 lat rządów Tuska i kolesi ilu”fachowców” tu wystawił?…..kibicuje Zagłębiu od 30 lat

  • Ty jesteś taki „kibolski” jak ja „chuligański”.

   Powiedz co złego widzisz w tym, że kibice bronią kumpla/kibica? W mojej opinii to nie jest błąd MKSZaglebie, a coś godnego pochwały, bo mogliby się ułożyć z jedną lub drugą „władzą”, a tego nie robią.

   Szkoda, że polityczne pociotki będą teraz śmieciły to forum propagandą……

   • co ty za bajki opowiadasz ? Należy mu się miejsce na szczycie bo jest kumplem/kibicem ? Ja chce u sterów widzieć człowieka takiego jak Pietryszyn i nie koniecznie kibca. Rakowski też jest kibicem Zagłębia.

 2. Pozwolili Dróżdżowi popracować pół roku i wtedy wchodzi Bednarek, cały na biało. Napiszcie coś o nim, bo na razie wiemy tylko, że ma propagandzistów na forum.

  • W d..e mam Bednarka, jak bedzie robił problemy to sie z nim pociśnie jak z kozinskim czy machinskim, ale takimi artykułami tylko robicie krzywdę Mateuszowi. Niech się w końcu wykaże, to samo dotyczy Sadowskiego.

    • Kibolski pisze także w moim imieniu. To są wasi koledzy, nie moi. Rozumiem sympatyzowanie, ale wpisy tego typu to jest właśnie propaganda. Jeszcze tu wyzywacie ludzi, którzy sie nie zgadzają od politycznych pociotków. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie. To czy ktoś zostaje przewodniczącym RN to są decyzje polityczne. Nie zapominajcie o tym.

     Poza tym tak po ludzku, czemu słuzy cały ten wpis o zainteresowaniu byłym przewodniczącym?

     • no przeciez on jest dalej w radzie jako czlonekk wiec chyba czemus sluzy jako zwykla informacja ze moze odejsc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here