fot. energo-kontrol.pl

Wspólnie z Partnerem Strategicznym naszego serwisu i jednocześnie Partnerem Biznesowym Zagłębia Lubin – firmą Energo Kontrol – gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie! Wystarczy odpowiedzieć dobrze na trzy związane z derbami pytania, wysłać do nas odpowiedzi i czekać na ogłoszenie wyników. Do wygrania super nagroda – jedno podwójne zaproszenie SuperVIP na najbliższe, wtorkowe derby Dolnego Śląska!

Pytanie nr 1:

Jakim wynikiem zakończyły się pierwsze historyczne derby Dolnego Śląska pomiędzy Zagłębiem Lubin a Śląskiem Wrocław?

Pytanie nr 2:

Jakim wynikiem zakończył się mecz ze Śląskiem Wrocław, który (wspólnie z innymi dwoma meczami) uznawany jest do tej pory za najwyższe ligowe zwycięstwo Zagłębia w historii?

Pytanie nr 3:

Wymień przynajmniej trzech piłkarzy, którzy w swojej karierze bronili barw Zagłębia Lubin i Śląska Wrocław.

Regulamin i informacje:

1) Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres e-mail: mkszaglebiepl@gmail.com.
2) Wygrywa ten, kto pierwszy odpowie poprawnie na trzy pytania.
3) Odpowiedzi zawarte w komentarzach na stronie nie będą brane pod uwagę.
4) Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę o godzinie 18:00.
5) Organizatorem konkursu jest mkszaglebie.pl.
6) Nagroda ufundowana przez Partnera Strategicznego naszego serwisu – Energo-Kontrol.

Zapraszamy!