fot. Własne

W wypowiedzi dla „Przeglądu Sportowego” prezes Robert Sadowski potwierdził zainteresowanie Antunem Paliciem z Dinama Bukareszt. Pozyskanie piłkarza nie będzie jednak proste ze względu na zainteresowanie innych klubów.

– Był w gronie obserwowanych przez nas piłkarzy z ligi rumuńskiej. Zdecydowanie się tam wyróżniał. Jest zawodnikiem bez kontraktu, ale nie tylko my w Polsce byśmy chcieli go mieć – powiedział dla „PS” sternik naszego klubu, Robert Sadowski.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

      • Robak…. tak jak kolega wyżej napisał, to emeryt, w dodatku ma bardzo zły charakter, po ostatniej akcji w Lechu, wg mnie skreślił się sam dla poważnych klubów, ja osobiście byłbym za B. Śpiączką który wykręca z sezonu na sezon coraz lepsze wyniki. W dodatku jest wybiegany, waleczny i zadziorny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here