fot. Mikołaj Olszewski

W meczu sparingowym Zagłębie II Lubin zremisowało 1:1 z Rakowem Częstochowa. Bramkę dla Zagłębia w 10. minucie zdobył Adam Buksa.

Raków Częstochowa 1:1 (0:1) Zagłębie II Lubin 

Bramki: Piceluk 63 – Buksa 10

Raków: Kos – Boateng, Sołowiej, Mesjasz, Oziębała, zawodnik testowany, Szcząber, zawodnik testowany 2, Mizgała, Wróbel, Piceluk.

Grali również: Górski, Krzyżak, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4

Zagłębie II Lubin: Hładun (60′ Stec) – Andrzejczak, Oko (46′ Bieliński), Szota (70′ Oko), Dudziak (46′ Gołębiowski) – Matuszczyk, Pakulski (46′ Slisz), Vlasko (60′ Ryś), Mazek (60′ Witsanko), Chodyna (46′ Spychała), Buksa (60′ Nowak).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. […] Kontuzje z gry na dłuższy okres wykluczają Sebastiana Maderę, Patryka Muchę oraz Sebastiana Boneckiego. Oprócz nich ze Śląskiem nie zagrają Adam Matuszczyk, Kamil Mazek, Adam Buksa, Dominik Hładun, Jan Vlasko, Damian Oko i Serafin Szota. Wspomniani zawodnicy zagrali w zespole rezerw w sparingu z Rakowem Częstochowa (1:1 – pełny skład „Miedziowych” dostępny TUTAJ). […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here