fot. Junior

Dziś o 13:30 Zagłębie II Lubin zmierzy się w sparingu z I-ligowym Rakowem Częstochowa. Wcześniej na płycie głównej Miejskiego Stadionu Piłkarskiego „Raków” gospodarze z Częstochowy zmierzą się z Łódzkim KS-em. Z „Miedziowymi” zagrają ci zawodnicy, którzy z beniaminkiem II ligi wystąpią w mniejszym wymiarze czasowym lub nie zagrają wcale.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

6 KOMENTARZE

   • update:
    Adam Buksa 7 (k)

    Zagłębie II Lubin: Dominik Hładun (60 Szymon Stec) – Konrad Andrzejczak, Damian Oko (46 Paweł Bieliński), Serafin Szota (70 Damian Oko), Filip Dudziak (46 Marcin Gołębiowski) – Ján Vlasko (60 Jakub Ryś), Adam Matuszczyk, Dawid Pakulski (46 Bartosz Slisz), Kacper Chodyna (46 Maciej Spychała), Kamil Mazek (60 Paweł Witsanko) – Adam Buksa (60 Olaf Nowak)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here