fot. Zagłębie Lubin S.A,

Saša Balić został dzisiaj zawodnikiem Zagłębia Lubin. Obrońca z Czarnogóry podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok. Tym samym potwierdziły się nasze informacje sprzed dwóch dni.

„Saša Balić to obrońca z wiodącą lewą nogą do rywalizacji o miejsce w składzie na lewej stronie defensywy po odejściu Dorde Cotry. Liczymy na doświadczenie tego zawodnika, który rozegrał 12 spotkań w reprezentacji swojego kraju. Saša to twardy zawodnik, znany z tego, że nigdy nie odpuszcza” powiedział na łamach oficjalnej strony Zagłębia Lubin prezes Robert Sadowski.

Więcej o tym zawodniku możecie przeczytać >>>TUTAJ<<<

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

18 KOMENTARZE

 1. Czy klub konsultuje transfery z trenerem, czy nadal będzie płakał, że stracił kluczowych według Niego graczy jak Łukasz Piątek, Cotra i Rakowski, którymi chętnie męczyłby kibiców do usranej śmierci;)

 2. Ciężko się wypowiedzieć o tym transferze.. Saša na pewno nie jest zawodnikiem słabym, choć powstają ku temu wątpliwości z powodu rezygnacji z jego usług przez Dana Petrescu. Wygląda na transfer, który ma tylko zabezpieczyć lewą stronę na wypadek kontuzji Dziwniela i wywieranie na nim presji. Większość przez niego rozegranych meczów było na lewej stronie obrony, więc na pewno grać tam potrafi. Zapewne dobry, twardy i nieustępliwy w obronie, ale rzadko biorący udział w akcjach ofensywnych. Moim zdaniem dobry transfer, jako opcja kryzysowa, mam przekonanie że jak wejdzie do 1 składu, to w obronie będzie więcej niż poprawny, a atakowanie zostawi kolegom. Dla Dziwniela i jego rozwoju też dobrze bo nie wygryzie go ze składu.

 3. Sadowski nie powinien podejmować decyzji o zatrudnianiu kolejnych graczy bez konsultacji z trenerem. Zwyczajnie się na tym nie zna. Ściąga szrot.
  Istnieje druga opcja, a mianowicie ktoś mu doradza. Niestety doradcy nie leży na sercu dobro klubu, a zasobność kieszeni.
  Sadowski zmień doradcę ten Cię oszukuje !!!

 4. Nie lepiej żeby Oko się ogrywał na lewej stronie? Dobra lewa noga. W meczu sparingowym z Cracovią dobrze to wyglądało. Bezsensowny transfer nie pasujący do naszej myśli szkoleniowej.

 5. Bez czarnowidztwa proszę, nie taki szrot odpalał. A Oko i tak by nie grał, na lewej zamiast Dziwniela byłby Tosik czy ktoś. Ma 12 spotkań w reprezentacji, niby tacy gracze jak Luka Pejović czy Marko Cetković też byli powoływani, choć w Ekstraklasie prezentowali się przeciętnie, no ale… Powodzenia!

   • Jak już chcesz być taki dokładny to w pierwszej reprezentacji według transfermarkt zagrał w 11 meczach, a dokładnie to 544 minuty. Chyba nie mają tam złych informacji.

 6. No tak Tosik nawet na bramce u rudego będzie grał :):)
  A jeżeli chodzi o sprowadzenie tego gościa, to prezes chyba działkę wziął że zdecydował się przygarnąć takiego bezdomnego. Ostatnio Probierz mówił o tym że zamiast stawiać na zawodników z polski to ściąga się takie odpady, bo przecież jak masz na nazwisko Kowal to jesteś drewniak ale jak Kowacewić to już super grajek.
  Tak się właśnie marnuje potencjał naszych zawodników. Nic nam taki ogórek nie pomoże a tylko blokuje miejsce w składzie innym. Dramat jak prezesem klubu jest gość który nie ma pojęcia o piłce ale jest z dobrej zmiany.

  • Primo – od Tosika to 3 kroki w bok bo to najbardziej zaangazowany zolnierz Stokowca. Nie jest jakos super utalentowany ale zawsze daje z siebie maxa (z roznym skutkiem). Gdyby tak w pomocy na doopie chociaz w polowie jezdzil Kubicki to Tosik nie musialby tyle ryzykowac i bylo by to z wieksza korzyscia dla druzyny
   Secundo – sciagnelismy juz tylu rodzimych grajkow ze nie ma juz z kogo wybierac. A jak juz padaja jakies nazwiska to wymagania finansowe sa z doopy. Zobaczymy co prezentuje na boisku.
   ***
   Swoja droga, kto obecnie w klubie odpowiada za skauting i typowanie zawodnikow?

 7. Po 1 gdzie jest ten dyrektor sportowy który miał być. A po 2 nikt tak noe blokuje składu jak Stokowiec i jego kluczowi gracze.

 8. Musi miec dobrego agenta ten nowy Djokić znaczy Balić – u nas był kiedys takie całkiem podobny obcokrajowiec nazywał sie Djokić – Pozatym agenci piłkarscy i agencje mandzerowie mają fajna robote nawet jak ich podopiecnzy to ogórek to namierzają jeleni wysyłaja masowo oferte z cv swojego zawodnika do poszczegółnych klubów – a te kluby w których w zarządzie zasiadają ludzie któzy nie znają sie na piłce a prezesemi zostają Pionki z działy marketingu chetnie biorą takie ” okazje ” Menadzer zaodowolony prowizja przecieta piłkarz zadowolony dostaje nowe gniazdko prezes cichociemny też zadowolony urobiony w przekonaniu ze dostał nowy talent.

  Tylko na koncu nie ma kto odpowiadać za gówniane transfery któe przeyklepali – typu też nasz rezerwowy bramkarz – który zagrał 1 mecz posiedziął na lawce caly sezon i odszedł – Tak sie marnuje kase i nabija prowizje dla menadzerów – Nikt nie ponosi odpowiedzialności za gówniane ogórkowe transfery i niewypały jakby osoby które podejmują decyzje były obarczoen w jakiś sposób odpowiedzialnościa za to co robią to by tak łątwo ogórków do nabijania prowizji nie brali. No ale wróc do miejsca – Prezes = gość z działu marketingu ( marketingu któy jest jednym z najgorszych w całej lidze ) – Ps Załatwcie Stokowcowi jakiegos asystenta podpowieadacza do ustalania skłądu bo on ma problem z logicznym mysleniem – Wszyscy nowi bedą siedziec na łąwce a ” starych przerotuje tak że kazdego wsadzi nie na swoją naominalna pozycje ” – Takiego gamoia jak Rudy to trzeba kontrolowac i korygowac – Jakby w klubie Rakowski został to – Rudowłosy mistrz trenerki nie omieszkałby wystawiać go w 1 skłądzie co najmniej w 50% spotkan.

 9. Stoki jakby mu Messiego kupili to z rok by sie w rezerwach ogrywał, a kolejny rok
  grałby ogony i to na nieswojej pozycji (pewnie wymyśliłby lewą obroną albo coś w tym stylu)

 10. Do tej pory transfery były logiczne ale ten to jakiś niezrozumiały wyskok . Do końca okienka zostało sporo czasu i spokojnie znalazłby się ktoś poważniejszy i wolny do wziecia-do konkurencji na LO.

 11. Troche swiatla na ten transfer:
  http://www.2×45.info/aktualnosci/51018/pawel-golanski-dla-2×45-przeprowadzilem-juz-dwa-transfery-do-ekstraklasy-ale-to-nie-jest-moje-glowne-zajecie/

  – Ma pan też już na koncie drugi transfer: Saszę Balicia w Zagłębiu Lubin.
  – Podobnie jak w przypadku Jazvicia, byliśmy klubowymi kolegami w Targu Mures. Balić gra na lewej obronie lub jako stoper. To lewonożny zawodnik, silny, wybiegany, zawsze dający z siebie sto procent. Charakterny chłopak, trenerzy lubią takich piłkarzy. A w ofensywie Balić też potrafi dać jakość. Sądzę, że szybko odnajdzie się w naszej lidze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here