fot. Mikołaj Olszewski

W rozmowie z „Gazetą Wrocławską” prezes Zagłębia Lubin Robert Sadowski potwierdził, że nowym dyrektorem sportowym klubu od 1 września będzie Dariusz Motała.

– Mogę to już powiedzieć oficjalnie. Od 1 września Dariusz Motała faktycznie będzie naszym nowym dyrektorem sportowym – powiedział „Gazecie Wrocławskiej” prezes Zagłębia Lubin Robert Sadowski.

Motała był wcześniej m.in. menadżerem Lecha Poznań oraz dyrektorem sportowym GKS-u Katowice, z którym pożegnał się kilka tygodni temu.

12 KOMENTARZE

1. No w GKS to zapewne zanotował rozdział pełen sukcesów. Widać to po ich wynikach. Jeszcze sie nie nauczyli po tym gościu od przygotowania fizycznego? Jak ktoś nie odnosi sukcesów w innym klubie to po co gościa brać do nas?

• Burlikowskiego też z Cracovii żegnali bez żalu i pukali się w głowę, że go zatrudniamy. Daj chłopu popracować, lepszy taki Motała niż prezes, który o transferach pojęcia nie ma.

• Sadowski, który nie ma pojęcia o transferach zrobił lepsze transfery niż Dyrektor Sportowy Burlikowski czy Wojtala. Pana Burlikowskiego i Wojtalę bardzo szanuję, ale tu brawa należą się prezesowi.

2. do „Ja”- przesteń pić człowieku lub ochłoń i dopiero weź klawiature w ręce.. Czerwiński,Swierczok,Kopacz czy Matuszczyk to złe transfery??

Please enter your comment!