fot. Mikołaj Olszewski

Niewykluczone, że obrońca Zagłębia Lubin Jarosław Jach jeszcze tego lata odejdzie za granicę. – Szanse na transfer są duże, zainteresowanie nagle wzrosło – mówi dla sport.tvp.pl agent piłkarza, Paweł Staniszewski.

Największe zainteresowanie Jachem wykazują kluby z Anglii, Francji i Włoch. Według informacji sport.tvp.pl, za naszego piłkarza trzeba zapłacić ok. 3 miliony euro. Taka kwota nie powinna stanowić problemu dla klubów z Anglii.

– Rozmawiamy z dwoma zespołami występującymi w Premier League, w tym z jednym beniaminkiem. Nie mogę zdradzić nazw klubów. Dużo dzieje się także we Włoszech. Jach zdecydował, że chciałby odejść. Czuje się świetnie w Lubinie, ale poczuł potrzebę zmiany otoczenia, nowych bodźców do rozwoju. Przy okazji ważne jest to, by Zagłębie zarobiło godnie na sprzedaży powiedział agent zawodnika, Paweł Staniszewski.

Okno transferowe w większości lig zachodnich kończy się 31 sierpnia o 23:59. Do tego czasu wyjaśni się przyszłość obrońcy „Miedziowych”.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

7 KOMENTARZE

  1. No i bardzo dobrze! Jarek chce wyjazdu, my następców mamy (Guldan, Kopacz, Madera, Szota, Oko, Jończy i ew. Kubicki, Tosik, Balić)… także oby wypaliło, powodzonka Jachu 🙂 I tyraj na siłce jak chcesz zwojować Anglię 🙂

  2. No to Stokowiec będzie miał problem bo będzie mógł zagrać „zaledwie” czteroma stoperami ? . A tak już serio to jeżeli oferta będzie konkretna to jak najbardziej . Wkońcu po to młode chłopaki grają żeby iść do przodu i żeby z czasem tych „zer” na koncie przybywało ? . Jarek , trafnego wyboru życzę i powodzenia .

  3. Czuje ,ze chce zmienic otoczenie ,moze doszedl do wniosku ze ze Stokowecem sie juz nie rozwinie, jezeli ktos by zaplacil 3 mln euro to jak najbardziej…

  4. ZL oknem wystawowym – takim sloganem powinno zachecac sie mlodych utalentowanych by przyszli do nas grac.
    3 banki europejskiej waluty to bedzie spora czesc pozyczki splaconej.
    Generalnie powodzenia w karierze choc do poprawienia jeszcze wiele elementow…

  5. Jarek ostatnio mslami jest juz poza boiskiem, bo gra daleka od optymalnej . Jak ktos daje 3 mln Eu to sprzedawać bez oporów, bedzie na nastepców jak Czerwinski czy Swierczok chlopaki z 1 ligi..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here