fot. Zagłębie Lubin S.A.

Zgodnie z naszymi informacjami sprzed kilku dni, napastnik Patryk Tuszyński dołączył do naszego klubu na zasadzie wolnego transferu z tureckiego Caykur Rizespor Kulubu. „Tuszek” o miejsce w składzie będzie walczył z pozostałymi napastnikami: Jakubem Świerczokiem, Adamem Buksą i Martinem Nesporem.

Witamy w Zagłębiu, życzymy zdrowia i wielu bramek!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Za dużo już. Świerczok zaczął strzelać, Nespor wreszcie gra dobrze, Buksa fajnie pograł te kilkanaście minut w Poznaniu, a Woźniak też nie gra tak najgorzej. W innych okolicznościach byłby to świetny transfer.

    • sądziłbym to samo, tyle że Nespor może być sprzedany i za tą kasę przychodzi do nas Leciejewski. Bardziej się boję o skuteczność, poza jednym sezonem w Jadze to szału nie było. Jeszcze można by wytransferować jakiegoś skrzydłowego bo u nas za dużo ich(Janusa chyba najlepiej, Ecik też szału nie robi)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here