Piotr Stokowiec: Cieszę się, że gramy dalej

0

Po meczu 1/16 finału Pucharu Polski Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok głos zabrali szkoleniowcy obu ekip. Piotr Stokowiec był zadowolony ze swojego zespołu, który wygrał z wymagającym rywalem.

Ireneusz Mamrot (Jagiellonia Białystok)

– Myślę, że bramkę straciliśmy w momencie naszej dobrej gry. Stworzyliśmy sobie dwie dobre sytuację i przynajmniej jedną z nich powinniśmy wykorzystać. Nadzialiśmy się na kontrę i straciliśmy bramkę. Mimo gry w dziesiątkę nie broniliśmy się i do końca próbowaliśmy wyrównać stan meczu. Pod koniec meczu niewiele zabrakło. Gratuluję rywalom awansu do kolejnej rundy.

Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin)

– Był to dla nas trudny mecz z wymagającym przeciwnikiem. Taktycznie był on dla nas wyzwaniem. Myślę, że każda drużyna miała swoje okazje, a spotkanie było wyrównane. Byliśmy bardzo konkretni, a gdy graliśmy z przewagą jednego zawodnika, to wkradło się trochę nonszalancji. Niepotrzebnie zrobiło się nerwowo w końcówce, ale generalnie jestem zadowolony. Gratuluję mojemu zespołowi, bo to nie było proste spotkanie. Cieszę się, że gramy dalej.

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here