fot. Mikołaj Olszewski

Już dziś o godzinie 20:00 na Stadionie Zagłębia zostanie rozegrany mecz 1/16 finału Pucharu Polski. Rywalem „Miedziowych” będzie Jagiellonia Białystok – wicemistrz Polski sezonu 2016/2017 oraz 3. zespół LOTTO Ekstraklasy obecnych rozgrywek. Mecz poprowadzi sędzia Paweł Pskit z Łodzi.

Zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Zagłębia!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

12 KOMENTARZE

 1. Skład ZL na dzisiaj: Forenc (K) – Tosik, Todorovski, Kopacz, Jach, Balić – Kubicki, Starzyński, Janoszka – Woźniak, Pawłowski
  Rezerwowi ZL: Hładun, Dziwniel, Czerwiński, Jagiello, Żyra, Buksa, Świerczok
  Dlaczego znowu nie ma Jana Vlaski w składzie, dlaczego ten człowiek jest niszczony przez P.Stokowca

 2. Janka nawet na ławce nie ma. Mazka tak samo. Jest za to w pierwszym składzie ostatnio będący w wybitnej formie Ecik. Konsekwencja, nie ma co. Gra ten który lepszy?

 3. Janoszka gol. Bramkę nawet kulawy może strzelić , a my mówimy o tym ze nasz wielki trener nie widzi nikogo poza swoimi idolami bez znaczenia na formę. Ściągnęli Balica który nie ma siły nawet na 45 min ale rudy już go cyk do składu , zamiast dać minuty młodym którzy wyglądają na treningu dwa razy lepiej jak ten gość. Ale po co promować swoich żeby klub na nich zarobił za chwile- lepiej na układzie wystawiać gościa który tylko kasę drenuje i zero zysku z niego będzie. No ale prezes masz , znawca piłki nie widzi problemu. Póki co szczęście nas nie opuszcza , ale lada moment przyjdzie chwila prawdy .

 4. Mam nadzieję na mniejsze rotowanie składem. Zostały nam trzy mecze do finału, gdyby udało się go wygrać to i Puchar, czyli prześwietna sprawa, i mecz w Polsacie, czyli zawsze jakaś okazja do zaprezentowania się niedzielnym kibicom, koszulka zostawiona na wystawie w Narodowym, no i Puchary od trzeciej rundy, czyli pocałunek śmierci odpada. Może mniej punktów do rankingu niż od 1 rundy, ale trudno.

  Szkoda, że jeśli chcemy wygrać finał to trzeba mniej rotować składem, mniej szans dla naszych młodych + Andrzejczak, Vlasko i Mazek.

 5. Ludzie, spokój. Rotacje w takim etapie rozgrywek są nieuniknione, a nuż ktoś dobrze zagra. Dziwne ustawienie, ale liczy się wynik. Muszę się tu zgodzić z Papagolem że potrzebne są rotacje, ale nie by wystawiać 10 juniorów, bo wtedy dostaniemy po dupie. Puchar jest nieprzewidywalny. Nie ma już Jagi, nie ma Lecha(tego się kompletnie nie spodziewałem), Lechia także dostała po dupie od Drutexu(notabene tak jak my rok temu). Dobrze spisał się Forenc, gol po rykoszecie, nie ma jednak co narzekać, o bramkę to chyba każdy się obawiał dziś. Na Balica nie narzekajcie, bo schodził przy wyniku 2-0, juniorzy niekoniecznie mogliby dać sobie radę. Z tym Narodowym bym się nie rozpędzał bo to baaardzo długa droga(dziś Cracovia widać po składzie że olała sprawę) ale nawet w przypadku przejścia Krakusów trafi się ktoś z pary Wisła-Sosnowiec/Korona, także myślenie o Narodowym jest w tym momencie nie na miejscu.

  • oczywiście nie myślę że jesteśmy skazani na porażkę, ale nie ma co być pewnym przejścia. W ten sposób łatwo się przejechać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here