fot. Mikołaj Olszewski

Na jutrzejszym meczu będziemy prezentować oprawę. Planowana jest na wyjście piłkarzy, w związku z tym prosimy o pojawienie się na Przodku 30 minut wcześniej. Jako, że Wasz udział w tej prezentacji będzie niezbędny, zależy nam żebyście byli w tym czasie na trybunie, a nie w kolejkach przed bramą.

Do meczu zostało mniej niż 24h, dlatego namawiajcie niezdecydowanych znajomych, aby pojawili się na Przodku. Chociaż nasz rywal kibicowsko jest na poziomie rynsztoka, to jednak będzie to bezpośrednie starcie o fotel lidera ekstraklasy i naszym piłkarzom należy się wsparcie.

Prosimy o udostępnienie tej informacji i widzimy się jutro.

ZAGŁĘBIE!!!

Orange City Boys ’03

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Mordują kibiców(Grabiszyńska 2003), na kadrze atakują Polaków na dodatek swoich ówczesnych zgodowiczów, jeszcze coś? Aha, jeszcze wydają często oświadczenia;)

    • Usuwamy prowo tego trolla 🙂 Jeszcze będzie się wybielał, gdzie kilkukrotnie porównywaliśmy IP i jego maila i wszystko się pokrywało 🙂

      Papagol, Figo18, Adadid2, swiatgier – to tylko kilka z jego nickow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here