fot. PJ

Zagłębie Lubin U-19 z Centralnej Ligi Juniorów przegrało we Wrocławiu z miejscowym Śląskiem 1:4. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zaliczył w 37. minucie spotkania Krzysztof Staśkiewicz.

Centralna Liga Juniorów U-19, gr. zachodnia, 5. kolejka

Śląsk Wrocław 4:1 Zagłębie Lubin

bramki: Kotowicz 30, Boruń 45, 50, Pasternak 70 – Staśkiewicz 37

Śląsk: Mynarski – Ryl, Golak, Boruń (80′ Musiał), Sztylka, Kuriata, Izydorczyk, Kotowicz (67′ Pasternak), Młynarczyk (75′ Lewkot), Buławski, Bergier (83′) Fryczkowski.

Zagłębie (skład wyjściowy): Stec – Borowiec, Kruk, Szukiełowicz, Nahrebecki, Piątkowski, Peroń, Slisz, Staśkiewicz, Ryś, Borkowski.

3 KOMENTARZE

1. To ta najzdolniejsza akademia ? U-19 to już wiek w którym wyróżniający się, powoli powinni pukać do pierwszej drużyny i łapać minuty a tu taki oklep w derbach.

2. To są chłopaki na przyszłość. Kilku rocznik 2000 a Boro 2001. Dużo dziewiętnastolatków gra w drugiej drużynie. Piszę z pamięci ale możesz sprawdzić, pozdrawiam.