fot. Tomasz Folta/Zagłębie Lubin S.A.

Zagłębie II Lubin przegrało w 8. kolejce III ligi gr. III ze Ślęzą Wrocław 0:2. Po ośmiu meczach „Miedziowi” mają na koncie 11. punktów.

8. kolejka III ligi, gr. III

Zagłębie II Lubin 0:2 Ślęza Wrocław

Zagłębie II: Forenc – Szota, Jończy, Bieliński – Soszyński (46’ Pakulski), Spychała – Andrzejczak, Żyra (58’ Dudziak), Janoszka (76’ Ryś), Janus – Nowak (46’ Gołębiowski).

Całą galerię zdjęć autorstwa Tomasza Folty można obejrzeć na zaglebie.com – kliknij tutaj.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Nie róbmy krzywdy tym zawodnikom. Ani młodym (większość młodych z tej jedenastki są albo byli rozchwalani), ani naszym skrzydłowym. Nadal mi szkoda że Vlasko odszedł, ale przy takim tłoku wciąż musiałby marnować się w rezerwach, Nespor to samo. Wypożyczyć Mazka, Janoszkę, Janusa, zdecydować się co z Żyrą i Andrzejczakiem, którzy kręcili się wokół pierwszego zespołu i wciąż nie dostali szansy, dać szansę w Ekstraklasie Szocie i Chodynie, pomyśleć o Nowaku (nowy K. Piątek?) i reszcie – Pakulski, Ryś, Spychała, Dudziak – wszyscy ponoć utalentowani.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here