fot. Mikołaj Olszewski

Napastnik Zagłębia Lubin Martin Nespor został wypożyczony na rok do Skënderbeu Korcza. Albańczycy, którzy awansowali do fazy grupowej Ligi Europy, zagwarantowali sobie możliwość wykupu czeskiego napastnika.

W obecnym sezonie Martin Nespor rozegrał cztery mecze w Ekstraklasie, w których zdobył dwie bramki.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

13 KOMENTARZE

  1. Mimo wszystko mógł jednak zostać. Jak go nie wykupią to tylko zmarnowany rok. Wygląda na to że szykujemy się na odejście latem Świerczoka, wtedy Nespor mógłby wrócić.

  2. Tak najlepiej w kadrze niech będzie 5 napastników, każdego Ci szkoda, ale po raz 3 napiszę to co „Ja” zacznij się leczyć. Każdego kogo kupią to EUFORIA, każdego kogo sprzedadzą (oprócz Rakowskiego) to PŁACZ, a nie widzą tego że w kadrze jest 30 zawodników i połowa z nich zagra po 2/3 mecze w rundzie. Będzie grać Świerczok, Tuszyński, Buksa i Woźniak. Płaczesz po Nesporze i Vlasce jakby byli filarami tej drużynami i połowa ligi się nad nimi spuszczała. Płaczesz tu i płaczesz na 90minut.pl kibicu, który piszesz że jedziemy na mecz z Falubazem w 3 lidze na który sam nie pojedziesz i kibicu, który nie podziękuje piłkarzom po meczu bo chcesz sobie wyjechać wcześniej z parkingu. Nie napiszę nic ostrzejeszego bo usuną mi komentarz. Wchodzę tu czytać komentarze, bo to jedyna i najlepsza nieoficjalna strona o moim i naszym Zagłębiu, ale już rzygam wpisami tego pajaca.

    • Serio? „Papagol” wygłasza swoje teorie, mniej lub bardziej prawdopodobne z którymi, oczywiście, możecie się nie zgadzać, ale dopóki robi to w sposób kulturalny to po co się spinać? Problem byłby wtedy, gdyby zaśmiecał tą stronę mięsem i „zbrodnią” na polskim języku.

    • @ad ten Papagol to postępowy chłopczyk w leginsach ze smartfonem w ręku. Jemu wszystko przeszkadza, flagi,race,oprawy,transparenty czy doping.

  3. Z jednej strony szkoda, że to tylko wypożyczenie, ale moim zdaniem Nespor powinien tam „odpalic” liga oprócz Partizani, Kukesi i Skenderbeu właśnie, to same ogórki, którym powinni pakować po kilka bramek. Jest więc duża szansa na aktywowanie klauzuli wykupu przez albańczyków po sezonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here