fot. Mikołaj Olszewski

Po meczu Zagłębia z Sandecją na pomeczowej konferencji prasowej głos zabrali tradycyjnie trenerzy obu ekip. Piotr Stokowiec był zadowolony z postawy drużyny, twierdził, że zwycięstwo w tym meczu było nagrodą za cierpliwość.

Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin)

– Ten mecz pokazuje, ze nie wystarczy dobrze grać, żeby wygrać. Wynik jest często niesprawiedliwy i myślę, że dziś tak też było, oczywiście nic nie ujmując Sandecji. Dostaliśmy nagrodę za kreatowność i to, że bardziej chcieliśmy. Cieszę się, że kreujemy grę i stwarzamy okazje. Potrafiliśmy być cierpliwi i dokończyć dzieła i zdobyć trzy punkty. Gratuluję Sandecji dzielnej postawy i nie będę grymasił, ze skończyło się tylko 1:0.

Radosław Mroczkowski (Sandecja Nowy Sącz)

– Graliśmy spotkanie z zespołem o zdecydowanie większej jakości. Zagłębie stworzyło sobie wiele sytuacji, ale miało problem ze skutecznością. Początek spotkania był fajny, bo mieliśmy sytuację i mogliśmy dobrze zacząć. Dążyliśmy do tego, by zdobyć tutaj przynajmniej jeden punkt.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here