fot. Mikołaj Olszewski

We wczorajszym spotkaniu 7. kolejki III grupy III ligi Zagłębie II Lubin tylko zremisowało z Ruchem Zdzieszowice 1:1. W wyjściowym składzie zespołu prowadzonego przez trenera Piotra Jacka wystąpili tylko gracze pierwszej drużyny.

ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1 RUCH ZDZIESZOWICE

Bramki: Buksa 28 – Czapliński 78

Zagłębie II: Forenc – Todorovski, Jończy, Tosik, Oko (45′ Szota) – Matuszczyk (45′ Żyra), Mazek, Janoszka, Janus – Tuszyński (65′ Andrzejczak), Buksa (78′ Nowak).

Ruch: Sochacki – Nowak, Bachor, Kostrzycki, Weremko – Kilinski, Czajkowski, Wieczorek (Zychowicz), Pałach (Rudnik), Sotor – Czaplinski.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

8 KOMENTARZE

  1. Ciekawy jestem, czy po zakończonym spotkaniu Janoszka z Janusem powygłupiali się w szatni. Mówił Janoszka, że jeszcze razem z Wąskim robią atmosferę w szatni. No to zrobili, Wąski w piątek, a oni w sobotę. A tak na poważnie, to wstyd. Kurwa, wstyd panowie!

  2. Prawda jest taka, że ci co weszli w 2 połowie, czyli prawdziwe rezerwy wyglądali lepiej od 1 drużyny, przynajmniej im się chce. Stoki powinien daś im szansę, a nie tym emerytom.
    A sytuacja, że chłopcy z rezerw walczą cały tydzień na treningach i by się dali zabić, żeby dać im szansę choćby treningów z pierwszą, a przed meczem dowiadują się, że nie zagrają, bo zagrają pseudokopacze woła o pomstę do nieba!

  3. To nie jest wina zawodników tylko trenera nie jakiego Pana Piotr Stokowiec tak jak ich wytrenował tak grali a i pierwszy garnitur to lepiej też nie gra … Pora na zmiany ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here