fot. Tomasz Folta/Zagłębie Lubin S.A.

Mecz z Sandecją Nowy Sącz był dla Arkadiusza Woźniaka spotkaniem numer 200 w barwach Zagłębia Lubin. „Wąski” zadebiutował w pierwszym zespole 14 marca 2010 roku, zebrał wówczas jedną minutę w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia (wygrana 2:0).

Kolejnej dwusetki, Arek!

fot. Zagłębie Lubin S.A.
Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

11 KOMENTARZE

  1. Arek moze I gorszy pilkarsko of lewego ale ja bym ich nie wymienil. Najemnikow nam pod dostatkiem a Waski to Waski.
    Nawet jak mu cos nie wyjdzie to wiem ze dal z siebie 100% I pewnie jest na siebie zly bardziej niz kibice.
    Arek – za Twoja milosc do Zaglebia masz moj dozgonny szacunek. Normalnie mozesz mi wejsc na chate przeleciec zone I wyniesc telewizor a ja tylko zaproponuje ze Ci go zniose na dol zebys kontuzji nie zlapal.

  2. Kiedyś w dawnych czasach wykręcenie dwóch stówek wydawało się niemożliwe, gdy co pół roku przychodzili nowi najemnicy…szacun Arek, on jest dla nas tak troche jak Kuba w BVB, można mu nawet wybaczyć gdy popełnia na boisku błędy…szacunek. Jest tylko jedna tego wada-uświadomiłem sobie jak czas zapieprza, dopiero co zachwycano się gdy strzelił 2 gole ŁKS-owi…

  3. do Kristo 11-bardziej bym powiedział,że w obecnych czasach jest to niemożliwe,zobacz lata 90-te-Maqchaj,Szczypkowski,Krzyżanowski,Bubnowicz,Przerywacz,Grzybowski,Manuszewski,Żuraw,Cecot-mnóstwo występów w naszych barwach,a teraz..Oczywiście brawa dla Arka i szacun,pzdrawiam.

    • Teraz to też jest niemożliwe, gdyż jak ktoś gra regularnie i dobrze to szybciutko jedzie na zachód. Trzeba być takim średnim, nie za słabym ale nie też panem piłkarzem…Z tego samego powodu wydaje mi się że nikt nie pobije już występów Surmy w ESA i goli Pohla, bo kiedyś nie było możliwości wyjazdu jak dziś gdy po 1 dobrym roku(a gdzie, nawet w sumie nie trzeba się wyróżniać np. Jaroszyński trafił do Chievo) każdy najchętniej pakuje walizki już

  4. Arek, fajne masz zdjęcie na 90minut:) Chyba 10 lat temu robione :). Zdrówka i dobrych występów w naszym Wielkim Zagłębiu !!! Trzymaj się mocno!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here