fot. Mikołaj Olszewski

Dziś o 20:30 Zagłębie Lubin zmierzy się z Koroną Kielce w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na Stadion Zagłębia i głośnego kibicowania naszemu zespołowi!

Osobom, które jeszcze nie zakupiły biletu na dzisiejszy mecz, przypominamy w jaki sposób mogą nabyć wejściówki.

ZAGŁĘBIE LUBIN – KORONA KIELCE

(1/4 FINAŁU PUCHARU POLSKI)
26.10.2017 r., godz. 20:30

Sprzedaż biletów na mecz z Koroną:

• on-line – 7 dni w tygodniu
  • www.kupbilet.pl
  • sklep klubowy w Cuprum Arena – w godz. 10:00 – 20:00 – 7 dni w tygodniu;
  • w Empikach oraz punktach STS na terenie całej Polski – listę punktów zobaczysz TUTAJ.

W dniu meczu 26 października bilety kupisz:

• on-line – do godziny 16
  • www.kupbilet.pl
  • sklep klubowy w Cuprum Arena od godziny 10
  • kasy przy Stadionie Zagłębia czynne od godziny 18:30

Do kupienia biletu niezbędne jest:

• dla osób pełnoletnich: imię, nazwisko i numer PESEL lub dokument potwierdzający tożsamość (w przypadku obcokrajowców)
  • dla osób niepełnoletnich: obecność opiekuna prawnego wraz z podaniem danych małoletniego: imię, nazwisko i numer PESEL lub dokument potwierdzający tożsamość (w przypadku obcokrajowców)

8 KOMENTARZE

1. Za chwilę ktoś zacznie jechać: „płaczki, przecież Zagłębie dalej jest w walce.”

Hahahahahahahahhahahaha!

I tak się ta karuzela kręci! Od lat!
    ZERO AMBICJI, ZERO PASJI!

2. To nie jest kwestia ambicji i pasji samych zawodników. Należy przyjrzeć się dokładnie zarządzaniu klubem i to na samej górze. Tu powinien pojawić się sen o „Wielkości” Zagłębia, od tego wszystko to się zaczyna. Od człowieka/ludzi, którzy mają sen !!! Tu ma pojawić się pasja !
    A co mamy ? Mamy złotą klatkę, pułapkę zadowolenia z tego co jest. Dlaczego? A dlatego, że przez lata było tak jak było.
    Po prostu było źle.
    Bez pewnych zmian, a przede wszystkim bez zaangażowania i celu postawionego przez właściciela pozostaniemy w tym samym miejscu.
    Teraz zastanówcie się czy właścicielowi zależy na tym by Zagłębie było Wielkie.