fot. sport.aktuality.sk

Jak informuje Michał Guz w „Przeglądzie Sportowym”, Zagłębie Lubin sonduje możliwość pozyskania nowego bramkarza. Jednym z kandydatów jest Matuš Macik z MFK Ružomberok.

Matuš Macik ma 23 lata, w swojej karierze do tej pory, oprócz MFK Ružomberok, reprezentował Tatran Liptovsky Mikulas. Bramkarz imponuje warunkami fizycznymi, przez co jest porównywany z Martinem Polackiem – Macik mierzy 198 cm i waży 90 kg.

W obecnym sezonie 23-latek rozegrał 13 meczów w Fortuna Lidze oraz 6 w kwalifikacjach do Ligi Europy.

Słowak miałby zastąpić w kadrze Zagłębia swojego rodaka – Martina Polacka.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

10 KOMENTARZE

 1. Ciekawe co zarząd zamierza zrobić z Polackiem – czy będą rozmawiać w sprawie przedłużenia kontraktu czy puszczają go za darmo po sezonie. Bo znaleźliśmy się w trochę niekomfortowej sytuacji – gość nie broni zbyt pewnie, a jego wartość wciąż rośnie, jest kadrowiczem w niezłej reprezentacji, interesują się nim zagraniczne kluby…

  Zresztą, już zapomnieli o Leciejewskim?

 2. Leciejewski jest za drogi i za stary. Jego utrzymanie byłoby zbyt kosztowne. Jak dla mnie słuszny kierunek poszukiwań.

  Co do kandydata to nie mam zdania.

 3. bramkarz i nowy trener to priorytet , jeżeli chcemy włączyć sie o gre o puchary bo inaczej znów nas czeka kolejny sezon budowania nowej drużyny opartej o młodych utalentowanych zawodnikach z akademi ! panie stokowiec panie sadowski 7 punktów w najbliższych 3 meczach ! tego od was oczekujemy

 4. no i piast ogral cracovie a nasze gwiazdki oddaja takim leszczom 3 pkt. to sie w glowie nie miesci. Mecz z Korona to dla was mecz mecz ostatniej szansy pilkarzyki!!!

  • W tym przypadku to nie zupełnie jest wina piłkarzyków . Jak ofensywny piłkarz musi 3/4 meczu grać w defensywie a ci co zabardzo chcą grać do przodu lądują na ławie albo na trybunach to jak ma być dobrze ?

 5. Pewnie piłkarzyki przegraja kolejny mecz żeby wykopać Rudą głowe z klubu – a przynajmniej zmusić bezjajowca ( prezesa ) że to już czas wyjść z cienia i zareagować . Nawet w postawci ultimatu paru punktów na kolejne mecze – Wtedy piłkarzyki bedą wiedzieli ile meczy jeszcze musza wjexbac żeby pogonić rudego nieudacznika z Zagłebia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here