fot. Mikołaj Olszewski

Dziś punktualnie o 20:45 Zagłębie Lubin zmierzy się z Koroną Kielce w meczu rewanżowym 1/4 finału Pucharu Polski. W pierwszym meczu „Miedziowi” przegrali z kielczanami 0:1, jednak nie jest to wynik, którego nie można odrobić. Liczymy, że po zmianie szkoleniowca drużyna dodatkowo się zmotywuje i wywalczy awans do półfinału krajowego pucharu.

Transmisję na żywo z meczu przeprowadzi Polsat Sport.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

28 KOMENTARZE

 1. Co to ma znaczyc ,ze druzyna sie zmotywuje dodatkowo po zmianie trenera?????? Ludzie oni dostaja pieniadze za to co robi i maja byc zmotywowani nawet jak by nie bylo trenera !!!!

 2. Ale nie zaprzeczysz że w większości przypadków „efekt nowej miotły” działa (bynajmniej na początku) a na to głównie w klubie liczą żeby spróbować uratować PP i sam prezes na konferencji dał to wyraźnie do zrozumienia . Przejść JAKOŚ Koronę i złapać parę punktów w lidze . A co będzie dalej ? Przekonamy się na wiosnę . Fakt , cała Polska huczy o decyzji Zagłębia ale pomyśl co by się działo jak ZL zdobyło by w czterech meczach więcej punktów niż ze Stokim w ośmiu ? A to akurat nie jest trudne .

  • Czasem to dziala, bo kazdy chce sie pokazac,ale mi chodzi o cos wiecej niz kilka meczy. Bo jezeli jest taka mentalnosc zawodnikow to to wroci do nas szybciej niz pozniej…Pilkarze musza zrozumiec ze to ich zawod i za to maja placone,nie ma miejsca na sentymenty ,czy zale. Wlasnie do tego potrzebny jest inteligentny prezes ktory widzi kto gra w chu…

 3. @w m
  bynajmniej to nie to samo co przynajmniej i nie, w wiekszosci przypadkow ‚efekt nowej miotly’ nie dziala – weszlo kiedys robilo na ten temat wyliczenia. Mozesz wygrzebac.

  Wiecie moze cos wiecej o tym kto pojechal do Kielc? Podobno Pakulski w autokarze. Chetnie bym sie dowiedzial jak wyglada cala kadra

 4. Wątpię by były jakieś zmiany po 2 dniach pracy, jedyne co może zrobić to spróbować ich zmotywować na swój sposób. Na weryfikację tak na prawdę trzeba by było poczekać do lutego na pierwsze mecze po zimowym zgrupowaniu.

  • Nie zapominaj, ze Mariusz byl dosc dlugo z druzyna, uczestniczyl w treningach, ogladal kazdy mozliwy szczebel. Jezeli niedyspozycja ZL wynikala z jakichs bledow Stokowca – moze byc ich swiadomy od razu i moze sa to rzeczy, ktore da sie skorygowac od reki. Zobaczymy wieczorem

 5. tu nie trener jest winny słabej gry tylko zawodnikom się nie chce grac albo trener daje im za duży wycisk na treningach i graja na zmianę trenera możne jak im ciężko niech zamienia się z górnikami dołowymi oni dopiero będą biegać za pensje pilarzy sami pilarze może docenia co to jest wysiłek zawsze jest taniej zmienić trenera niż polowe albo cala drożynę kochani piłkarzyki nie jesteście bóg wie jakimi gwiazdami ześcibcie fochy strzelali weźcie się do treningów gry i *** za to macie płacone

 6. Kopacz zawieszony a Jach kontuzja.
  Pierwszy mecz i już wychodzą układy kolesiowskie trenera z kolegami ( Todor, Balic drewniak i jak widać Tosik w łaski wraca ) piłkarzami – widać po składzie .
  Tą drogą to Mariuszek daleko nie zajedzie. Dwóch stoperów nam wypada i jedziemy na mecz z jednym Guldanem – a gdzie nasi wychowankowie ? Mamy młodych którzy czekają na taka właśnie okazje żeby dostać szanse , to kolega z treningów zwany teraz trenerem woli Balica ( przyszłość naszego klubu ) Teodorowi brakuje jeszcze pare minut do nowego kontraktu to nagle gra. I znowu Tosik uniwersalny żołnierz 🙂
  Jak w tym klubie ma być dobrze ???

 7. Dziady bez ambicji, ważna tylko kasa na koncie. Tuszyński z Matuszczykiem zakończcie kariery bo nie tylko siebie męczycie ale i ludzi przed telewizorem. Kubicki tez zapomniał jak się w piłkę gra. Miał chłopak takie możliwości aby się rozwijać ale kasa go zepsuła. Zadowolił się tymi pieniędzmi co teraz dostaje wiec po co się rozwijać, ciężko zapierdzielać jak ładna sumka i tak na konto wpada.

 8. Tu problem jest w tym, że mamy pare wkładów do koszulek bez ambicji bez honoru bez woli zwyciestwa ktore demoralizuja i ciagna zespol na dno

  • Nie, Problemem jest brak podstawowych umiejetnosci pilkarskich – drybling, balast cialem, podanie, wyjscie na pozycje.
   Nasze gwiazdy sa mistrzami w przyjmowaniu na 3-4 razy, mistrzem podania do najblizszego albo alternatywnie laga do nikogo w przodzie.
   ***
   Do odrabiania strat w tym meczu w pomocy desygnowano do gry dwoch przecinakow i jednego fachowca od tarcia chrzanu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here