fot. Sławomir Puciato/wboleslawcu.pl

10Chcesz rozwinąć pasję, jaką jest piłka nożna i Zagłębie Lubin, a przy okazji poznać piłkarski świat od kuchni? Jeśli tak, to mkszaglebie.pl jest idealnym miejscem dla Ciebie! Ponownie szukamy osób chętnych do nawiązania współpracy z naszym serwisem! 

Po kilku latach działania dla mkszaglebie.pl, możemy z całą pewnością przyznać, że praca na rzecz naszego serwisu, to znakomita możliwość rozwoju, poznania wielu osób i zrobienia kroku naprzód – nie tylko w świecie dziennikarskim.

Obecnie poszukujemy newsmanów, którzy w wolnym czasie będą chcieli współtworzyć jeden z większych portali w Zagłębiu Miedziowym pisząc wiadomości o życiu codziennym klubu, zapowiedzi i relacje z meczów pierwszego zespołu i grup młodzieżowych.

Wymagania:

– obeznanie w środowisku Zagłębia Lubin,
– znajomość zasad pisowni w języku polskim ?,
– minimum 17 lat,
– zapał do pracy!
– miłość do ZAGŁĘBIA LUBIN!

Co możemy zaoferować?

– u nas zdobędziesz doświadczenie przy redagowaniu tekstów,
– u nas poznasz wiele ciekawych osób ze środowiska polskiej piłki nożnej,
– otrzymasz legitymację prasową, dzięki której można ubiegać się o akredytacje na różne eventy,
– zaistnieniejesz w środowisku Zagłębia Lubin,
– będziesz pisał dla szerokiej rzeszy odbiorców – od kibiców, po piłkarzy, trenerów czy ogólnopolskich dziennikarzy.

Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami! 

mkszaglebiepl@gmail.com

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here