fot. Mikołaj Olszewski

Napastnik Zagłębia Lubin Adam Buksa jest bliski przenosin do Pogoni Szczecin. Jak informuje Twitterowicz @Janekx89, „Buksik” może zostać wypożyczony do Pogoni na pół roku z opcją wykupu, jeśli „Portowcy” utrzymają się w ekstraklasie. Obecnie piłkarz ma przechodzić testy medyczne.

Adam Buksa przyszedł do naszego klubu z Lechii Gdańsk. Do tej pory zagrał dla naszego klubu 31 razy, zdobył 4 bramki.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

10 KOMENTARZE

 1. Standardowo przychodzi ktoś z innego klubu, staje się gwiazdą i gaśnie po jednym okresie przygotowawczym. Każdy pamięta jego wejście do drużyny, ale ostatnio nie dawał zespołowi kompletnie nic, szczególnie gdy wchodził z ławki.

  Dobrze, że idzie na wypożyczenie, źle, że z opcją wykupu. Nie wiem tylko, czemu mamy zostać sabotażystami, uzupełniając kolekcję napastników, którzy nie strzelają. Lepiej go było wypożyczyć do takiej Chojniczanki, gorszy od grających tam w ostatnich latach Przybyle i Mikity by nie był, a tak będzie taki sam przypadek jak przy wypożyczeniu Zwolińskiego do Śląska.

 2. ZL sie osmieszy jesli Świerczok nie dostanie podwyżki i puszcza go za te drobne co pisza w mediach.

  Kto ma dostac dobre pieniadze jak nie taki pilkarz jak KUBA?

  JAKIES WYNALAZKI Z BALKANOW???

  • Hm a jeżeli Kuba się nie zgodzi na podwyżkę? Bo będzie wolał, żeby wszystkie karty były po jego stronie w negocjacjach z potencjalnym przyszłym pracodawcą to co wtedy? Kto będzie winny?

 3. Dobry ruch, nie odpalił i tyle przeciętny piłkarz, powalczy, wygra główkowy pojedynek ale nic więcej, bramek nie gwarantuje. A kolejny news to po prostu klapa. Naprawdę Moneta który nie łapał się nawet na ławkę Legii , grał w rezerwach drużyny która od lat nie była taka słaba kadrowo ma wzmocnić Zagłębie ??? To gość na Termalice, Sandecje czy Piast Gliwice a nie Zagłębie … To będzie kolejny Mazek czy Buksa którzy tu po prostu się nie sprawdzili. Miał przyjść ciekawy skrzydłowy to przychodzi pewnie jeszcze słabsza wersja Mazka. Obym się mylił ale zdaję się, że to żadne wzmocnienie.

 4. Tylko po co ta kluzula wykupu,jeżeli Świerzy odejdzie po sezonie,a bedąc w takiej formie jest to prawdopodobne to Buksa byłby alternatywą,moim zdaniem chłopak o wielkim potencjale,oby ta pogoń spadła.

 5. Pietrzak z Wisły również do nas na wypożyczenie, Moneta, Leciejewski, zapewne odejdzie ktoś z bramki…może się dziać sporo, do tego stoper za Jacha najpewniej

 6. Jak narazie to te transfery przemyslane ( Najbardziej to obsada bramki i lewej obrony) jedynie niepokoi mnie transfer Monety. Nie skreslam chlopaka ale podobnego mamy juz – Mazka. Licze że dadza szanse Nesporowi i wzmocnia linie obrony szczególnie środek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here