fot. Mikołaj Olszewski

Prezes Zagłębie Lubin Robert Sadowski wczoraj w Radiu Wrocław wypowiedział się między innymi na temat przyszłości Lubomira Guldana. Nasz klub jest zainteresowany przedłużeniem współpracy z doświadczonym kapitanem i jeśli tylko będzie on czuł się na siłach pod względem sportowym i fizycznym, zostanie w naszym klubie przynajmniej na jeszcze jeden sezon. 

Niespełna 35-letni środkowy obrońca zagrał już dla „Miedziowych” 168 meczów, zdobył w nich 10 bramek i zanotował 5 asyst.

Sprawa przedłużenia przez Lubomira Guldana umowy z Zagłębiem Lubin powinna się wyjaśnić po nowym roku.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

17 KOMENTARZE

 1. W następnym sezonie raczej nie będzie już pełnił bardo ważnej funkcji, zresztą już w tym roku brzuch mu urósł i często grał ociężale i siermiężnie. Ale Guldan to Guldan, cieszę się, że damy mu okazję do skończenia u nas kariery.

  Warto też dodać, że również Todorowski ma zaraz podpisać kontrakt do tego sezonu, co również mnie cieszy.

  • W tym sezonie wiecej mial nieudanych meczow niz tych udanych.
   Troche niezrozumiala decyzja, zwlaszcza ze dalej wisi w powietrzu temat Golli.
   No chyba ze bedzi on grajacym trenerem.

   • Nie mozna tak mowic ze nie udane mecze, poprostu gra z boku to nie jego ppozycja ….guldan nie jest juz tak szybki i zwrotny nadrabia ustawieniem dlatego srodek to jego optymalna pozycja,ale pomaga wdrozyc do druzyny Kopacza

    • De facto to sa nieudane mecze, tyle ze nie dokonca z jego powodu. Stokowiec po prostu zle wykorzystywal jego potencjal.
     Nie jestem do konca przekonany czy nalezy wprowadzac Kopacza do druzyny – facet ma swoj wiek i nalezy od niego po prostu wymagac pewnego poziomu.

     • czy nalezy czy nie to jedno ale co mozna a czego nie mozna w tej chwili to drugie nie ma za abrdzo kogo ..

 2. Z Todorem to jakaś kpina , ale zaczyna się układ kolega & trener. Myśle ze gadanie ML ze będzie młodych wprowadzał i dawał i szanse można w buty włożyć. Będą grać starymi z którymi ML browarek wali a młodzi do wora jak zawsze w tym naszym politycznym klubie.

 3. Jak Swierszczok ma wpisana klauzure odstepnego 700k € to powinnismy sie już zacząc z nim żegnać albo usiąść do rozmów o renegocjacje kontraktu – na lepszych warunkach dla klubu i oczywiście podwyżką dla zawodnika żeby był skołonny parafować swoim podisem nowy kontrakt bez klauzury odstepnego lub z znacznie wyższa kwotą

  Pozatym że robi kawął dobrej roboty co przykuwa uwage innych to ma spore szanse pojechać na mistrzostwa gdzie jego wartość jeszcze wzrosnie . Wiec czy Zagłebie obudzi sie z reką w nocniku oddając go za czapke gruszek gdzie dopiero kolejny klub zarobi na nim porządna kase czy też sami załątwią to jak należy to już pytanie do zarządu .

 4. Todorowskiemu kontrakt ” przedłużył ” Stokowiec ciągnąc go za uszy w ostanich spotkaniach do wyjściowego skłądu – gdzie miał zapis w kontrakcie że musi wybiegac okresloną ilość minut pod autoprzedłużenie kontraktu ( a tych minut mu brakowało ) nagle w magicnzy sposób zaczol pojawiać sie regularnie na boisku i wybiegał swoje minuty ( z marna korzyścią dla Zagłebia )

  O ile Guldan mimo wieku można powiedzieć że zasłużył na przedłużenie kontraktu bo poprostu to charakterny chłop i zostawia serce na boisku to Todor w obecnej formie to typowa zapchajdziura która nie wnosi żadnej wartości dodatniej do klubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here