fot. Mikołaj Olszewski

Zagłębie Lubin poinformowało, że do sztabu szkoleniowego dołączyło dwóch analityków: Michał Kolanowski oraz Krzysztof Kawałko. Kolanowski pracował wcześniej między innymi w Legii Warszawa zaś Kawałko m.in. w Górniku Zabrze oraz KS-ie Polkowice. W sztabie pozostanie też trener bramkarzy Krzysztof Koszarski, który miał pierwotnie zostać zatrudniony tymczasowo.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE

  1. Tak się zastanawiam i doszedłem do wniosku że ta strona nie ma racji bytu. Informacje jedynie przepisywane z oficjalnej i to w dodatku z dużym opóźnieniem. Żadnych materiałów własnej produkcji (Wywiadów, felietonów..). Niestety po początkowym sukcesie, storna zmierza ku upadkowi tak samo jak org.

    Czysta Smutna Prawda…

    • Grubo cie ponioslo… Gdyby nie mks to nie wiem gdziebysmy swoje zale wylewali. Chyba na e-legnickie. W klubie zatrudnili 4 nowe osoby to sie nie dziw ze maja wiecej materialow. Ile moga kibice zrobic? Jest troche gorzej niz wczesniej bo nie ma analiz i jest troche opoznien ale pisanie ze strona zmierza ku upadkowi to zenada

  2. Panowie ja nie jestem przeciwnikiem MKS. Tylko uważam że powinno być tutaj więcej materiałów. Lub jeżeli już kopiujemy z oficjalnej, to chociaż nie róbmy tego z dwu dniowym opóźnieniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here