fot. Mazika

Według informacji Twitterowicza @Janekx89 oraz kilku portali sportowych, Jarosław Jach oraz Krzysztof Janus mają konkretne oferty dołączenia do innych zespołów.

Po Jarka Jacha zgłosił się zespół z… MLS – dokładniej Philadelphia Union. Ciężko jednak wierzyć, że zawodnik zdecyduje się przenieść za ocean, zwłaszcza, że interesują się nim także kluby z Serie A, Bundesligi i 2. Bundesligi.

Według informacji „Janka”, do Arki Gdynia może się przenieść Krzysztof Janus. Doświadczony skrzydłowy był już latem łączony z „Arkowcami”, ale do finalizacji transferu nie doszło. Kibice redagujący serwis Arkowcy.pl twierdzą, że temat „Janisa” w Arce jest poważny i faktycznie może zakończyć się transferem.

7 KOMENTARZE

1. Coś się dzieje w tym klubie? 4 stycznia a dalej cisza a podobno Leciejewski już podpisał w grudniu. Mieli być wszyscy nowi zawodnicy od początku przygotowań no to zostało 3 dni.

Please enter your comment!