fot. Mikołaj Olszewski

W rozgrywanym w Turcji sparingu Zagłębie Lubin zremisowało bezbramkowo z Hobro IK – czwartą drużyną duńskiej ekstraklasy. 

29 stycznia 2018, 15:00 – Kemerağzı (Titanic De Luxe Beach and Resort Hotel)

Zagłębie Lubin 0:0 Hobro IK

Zagłębie Lubin: Dominik Hładun – Aleksandar Todorovski (79 Alan Czerwiński), Bartosz Kopacz (64 Rafał Pietrzak), Ľubomír Guldan, Saša Balić (81 Bartosz Kopacz) – Filip Jagiełło, Adam Matuszczyk, Jarosław Kubicki, Bartłomiej Pawłowski (81 Kamil Mazek), Łukasz Janoszka (73 Filip Starzyński) – Krzysztof Janus (46 Patryk Tuszyński).

Hobro IK: Jesper Rask – Frans Dhia Putros (87 Mathias Haarup), Yaw Ihle Amankwah, Rasmus Minor, Björn Kopplin – Danny Olsen (71 Alexander Baun), Vito Hammershøy-Mistrati (66 Jacob Tjørnelund), Jonas Brix-Damborg, Edgar Babayan (61 Mikkel Pedersen) – Pål Alexander Kirkevold, Wilfried Domoraud (71 Quincy Antipas).

żółte kartki: Kopacz, Matuszczyk.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

19 KOMENTARZE

 1. Ciekawe kto będzie jedynką w bramce na wiosnę, bo w sparingach najlepiej spisuje się outsider, czyli Hładun. Widać też, że w ataku próbowane są różne opcje, ale żadna nie wypaliła.

 2. Nešpor nie gra , Tuszyńskiego „nie ma” , Woźniak przy Stokowcu przestał być napastnikiem a Zagłębie to nie reprezentacja Hiszpanii i bez napastnika nic nie osiągnie . Niestety .

 3. Możemy sobie wszyscy wyobrazić jak ciężko bedzie teraz o wygranie czy choćby remis w meczach. Bedzie ciułanie punktów i nerwowe zarkanie na tabele. No, ale jak powiedział dyrektor Motala: Tuszynski ma predyspozycje żeby zastąpić Swiorczoka 😉

 4. Pomocnicy są ci sami,kogoś chyba z przodu brakuje… Budżet wzbogacił się o 16 milionów zł-może by poświęcić ze 0,5 mlnEuro na jakiegoś hiszpana z 3 ligi.. Nie ma innego wyjścia ..

 5. Ta mała kreatywność pomocy to żeś dowalił, zapowiada się na sytuację jaka była przed przyjściem Świerczoka. Co z tego że Starzyński będzie rozgrywał i rzucał idealnie piłki jak nie będzie komu wykańczać.

  • A jak zdobywaliśmy medal za Rudego to kto strzelał?? W tedy grała drużyna. Teraz może być podobnie bo wraca Starzyński. Jeśli będą piłki to i taki „czołg” jak Tuszyński zacznie strzelać. Więcej wiary 🙂

   • Starzynski to dopiero wrócił do treningów, zanim zacznie grać i złapie formę (jeśli wogóle jeszcze złapie) to się sezon skończy, a Legia za 10 dni już.

 6. Starzynski to dopiero wrócił do treningów, zanim zacznie grać i złapie formę (jeśli wogóle jeszcze złapie) to się sezon skończy, a Legia za 10 dni już.

 7. Wyniki sparingów to akurat rzecz którą najmniej bym się przejmował. Niestety jednak przejmować się idzie brakiem snajpera. Starzyński da radę moim zdaniem, ale napastnik to konieczność. Chodzą słuchy że jest 6 graczy, których pozyskanie rozważa klub

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here