fot. GB

Doszło do zmian w Radzie Nadzorczej Zagłębia Lubin. Ze swoich stanowisk ustąpili Jakub Bednarek oraz Krzysztof Tkaczuk. Nowym przewodniczącym rady został Marcin Lewiński, który był jej członkiem w 2014 roku. Na stanowiskach pozostali Witold Kulesza oraz Mateusz Dróżdż.

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

7 KOMENTARZE

  1. To się zapisali w historii klubu złotymi zgłoskami, a karuzela kręci się dalej. Wymarzona fucha, wskoczyć na fotel prezesa RN na rok nie mając pojęcia o Zagłębiu, skasować swoje i sayonara.

  2. Ciekawa sprawa, ze na przewodniczącego RN powołuje się człowieka związanego z poprzednią ekipą? Nie znam człowieka, ale on chyba był za poprzedniego prezesa i poprzedniej władzy? To juz Pis nie ma swoich fachowców? Jakoś tamci jak byli cięli równo z ziemią wszystkich niezwiązanych ze swoją opcją.

  3. Szanowna redakcjo kto będzie nowym prezesem zarządu zaglebia Lubin i czy będę zmiany w radzie nadzorczej zaglebia Lubin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here