fot. Mikołaj Olszewski

Martin Polacek w ostatnim dniu okna transferowego na wyspach mógł trafić do klubu… Premier League. Zainteresowane usługami naszego golkipera było Crystal Palace, do którego trafił przed kilkoma dniami Jarosław Jach. Do podpisania umowy transferowej ostatecznie nie doszło.

„Przegląd Sportowy” poinformował, że Zagłębie otrzymało od angielskiego klubu ofertę pozyskania Martina Polacka. Po kilku godzinach od podania tej informacji w angielskich mediach zaczęły pojawiać się spekulacje, że Crystal Palace jedynie sondowało możliwość pozyskania Polacka jako zmiennika i ostatecznie nie ma zamiaru podpisywać ze Słowakiem kontraktu.

Kontrakt Martina Polacka wygasa 30 czerwca 2018 roku. Bardzo możliwe, że Słowak opuści nasz klub jeszcze w lutym. Jeśli nie uda się go sprzedać, na półroczne wypożyczenie powędruje Konrad Forenc.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

17 KOMENTARZE

 1. Komu go sprzedać jak okna w poważnych ligach zamknięte? I co da wypożyczenie Forenca jak kontakt mu się kończy, a na podstawie występów w 1 lidze nie powinni mu go przedłużać.

  W ogóle to Polacek jest zdecydowany na odejście?

 2. Leciejewski będzie pierwszy, Polacek odejdzie,byle by ktoś za niego zapłacił, Forenc na wypożyczenie, Hładun jako rezerwowy- w sparingach prezentował się nieźle i jest najmłodzszy z goalkeeperów.

  • Dokładnie . W przypadku odejścia Martina to Hładun (najlepszy bramkarz zgrupowania) powinien być rezerwowym . W jego przypadku można powiedzieć że ma czas . Bo Konrad chcąc jeszcze coś osiągnąć musi już regularnie grać i wypożyczenie byłoby chyba dla niego najlepsze .

 3. „do klubu… Premier League”
  Redakcjo, po co ten trzykropek ? Przeciez to dobry bramkarz. Dlaczego taka szydera z własnego zawodnika ?

 4. Polacek to bardzo solidny zawodnik, owszem miał babole ale już nikt nie pamięta jego dobrych interwencji? Zapewnił nam poprzez czyste konta i wybronienie karnego 3 rundę LE, obronił sporo karnych który ostatni bramkarz w ZL dokonał takiego wyczynu? Dla mnie Polacek zasługuje na klub z PL.

  • W ostatnich latach nie mielismy lepszego bramkarza od Polaczka..zgoda. Ale uważam że Leciejewski będzie lepszy. Pora też na Hładuna,jest lepszy od Forenca i młodszy. Konrad musi grać i niech idzie na wypożyczenie bo w jego wieku juz niezbędne jest doświadcze i minuty miedzy słupkami w grze o stawkę.
   Ktoś wie ile kosztował Mares? ? Jesli zapłacili więcej niż 300 tyś Euro to przepłacone;)

   • Jeżeli będzie strzelał to mogli i 500 tys zapłacić. Lepiej było zapłacić brać za darmo albo 100 tys za napastnika, który 5 lat temu strzelił 3 bramki a potem kopał sie po czole? Liga zweryfikuje czy sie opłacało.

 5. ponoć za 200tyś EURO do nas przyszedł.Wydaje się że godnie zastąpi Kubę no i ma już większe doświadczenie.Jest też dobry tech.i umie się zastawić więc jest szansa że będzie wzmocnieniem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here