fot. Przewodnikkibica.pl

Kto zapewni sobie utrzymanie w Ekstraklasie? Mistrzostwo Polski dla Górnika, Legii, Lecha, a może dla kogoś innego? Który zespół awansuje do Ekstraklasy? Te i wiele innych pytań pada coraz częściej na starcie rundy wiosennej. Przewodnik Kibica, który jest jedynym taktyczno-statystycznym kompendium wiedzy na naszym rynku wydawniczym, pomoże w odpowiedzi na te pytania.

Świetna postawa Górnika Zabrze, „głośne nazwiska” w Legii, roszady na ławkach trenerskich – autorzy „Przewodnika Kibica” niczego nie ominą. Obszerne teksty taktyczne przygotowane przez specjalistów, na co dzień zajmujących się zawodowo analizą piłkarską, aktualne kadry zespołów, ciekawe wywiady i niezliczona ilość statystyk – to wszystko znajdziecie w najnowszym, piątym już wydaniu „Przewodniku Kibica” przygotowanym przez zespół EkstraStats.

Wydanie wiosenne z wielu powodów będzie wyjątkowe i zadowoli nie tylko kibiców Ekstraklasy. Po raz pierwszy na łamach „Przewodnika Kibica” zagoszczą zespoły I ligi, dzięki czemu magazyn będzie miał ponad 150 stron. Taki format powinien zadowolić każdego kibica piłki nożnej w Polsce.

Uważamy, że znaleźliśmy najlepszy sposób, aby tego typu wydawnictwo było jak najdłużej aktualne i pomocne dla czytelników. Wersja elektroniczna w dniu wznowienia rozgrywek Ekstraklasy da kibicom ogromną dawkę wiedzy, a po zamknięciu okna transferowego zaktualizujemy wszystkie informacje i oddamy w ręce kibiców wydanie papierowe wydrukowane na najwyższej jakości papierze kredowym w atrakcyjnej szacie graficznej – mówi Mateusz Januszewski, redaktor naczelny wydania.

Więcej informacji o magazynie znaleźć można na www.przewodnikkibica.pl.

„Przewodnik Kibica” można nabyć w sklepie internetowym: www.sklep.przewodnikkibica.pl, a jego cena obejmuje wersję elektroniczną oraz wydanie papierowe.

Serwis mkszaglebie.pl jest partnerem najnowszego wydania „Przewodnika Kibica”.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

7 KOMENTARZE

 1. Cóż, na pewno poziom nieporównywalnie wyższy niż obecne Skarby Przeglądu Sportowego. Mimo wszystko, to 20 złotych to trochę sporo, a i współpraca z bukmacherami mocno mnie odrzuca.

    • Obie strony są siebie wartę, ale nie cierpię krytykowania Wyborczej przez osoby, które zaczytują się Gazetą Polską czy innym Do Rzeczy. Tym bardziej że Wyborcza ma chociaż ociupinkę klasy, za to gazety z nurtu PiSowskiego lecą grubą, zaczynając już od samej okładki.

     • Wyborcza ma klasę? Zawsze mi wyglądałeś na kosmitę. Redakcja z Czerskiej od lat szkaluje środowisko kibiców i Marszu Niepodległości. Robi to w prymitywny, obsesyjny sposób. To jest ta klasa? Czy może masz na myśli trwającą od listopada terapię robienia z Polaków nazistów, faszystów i morderców Żydów?

      Papagol – wrażliwy człowiek, uczący nas czym jest klasa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here