fot. Marek Wachnik/akademiakghm.com

Trener bramkarzy Tomasz Król dołączył do sztabu szkoleniowego Zagłębia Lubin. Wspólnie z Izaakiem Stachowiczem będzie odpowiedzialny za szkolenie wszystkich młodych bramkarzy w AP KGHM Zagłębie. Do „Miedziowych” przeszedł z akademii Crystal Palace.

29-latek pracował dotychczas w London Eagels, AFC Wimbledon oraz Crystal Palace z Premier League. W tym ostatnim klubie witał niedawno Jarosława Jacha, który powędrował w przeciwnym kierunku.

Jak czytamy na akademiakghm.com, Tomasz Król posiada licencję The Football Association (Goalkeeping B licence, Futsal Level 1, Youth Award) oraz UEFA B Licence.

Witamy w naszym klubie, trenerze!

10 KOMENTARZE

1. Właściwie dlaczego utrzymują w sztabie Koszarskiego? Zarówno on jak i Bako nie sprawdzili się w roki trenerów – żaden bramkarz z 1 drużyny nie zrobił postępów,a wręcz kilku obniżyło loty….

2. Jarosław Kubicki może odejść z Zagłębia Lubin latem po wygaśnięciu umowy.

(…) Były młodzieżowy reprezentant Polski chce sporej podwyżki. W tej chwili rozbieżności są bardzo duże, a w takiej sytuacji trudno zakładać, że obie strony zdołają się porozumieć.

weszlo.com

Please enter your comment!