W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, Zagłębie Fanatyków zostało głównym organizatorem Biegu Tropem Wilczym.

4 marca 2018 od godziny 12:00 w Parku Wrocławskim rozdawane będą pakiety startowe ufundowane jak co roku przez Pana Posła na Sejm RP Krzysztofa Kubowa. Mamy ich 450szt. Przebiegniemy pętle w koło parku i pobiegniemy do tablicy pamięci przy ul. Pruzi. W trakcie rozdawania pakietów odbędzie się pokaz pierwszej pomocy. Dodatkowo Zagłębie Lubin przekazało 450 podwójnych zaproszeń na spotkanie z Jagiellonią Białystok oraz kilkaset butelek wody dla biegaczy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, całymi rodzinami.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. a gdzie się podziała młodzi kibice Zagłębia w tym roku na obchodach? Trochę mało było. Wiem, że fajnie się polansować w koszulkach, ale pamiętajcie, że wypada czasem przyjść na bieg, marsz itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here