fot. Piotr Stokowiec

Nowym klubem Piotra Stokowca, który kilka miesięcy temu został zwolniony z Zagłębia Lubin została Lechia Gdańsk. W sztabie szkoleniowym Lechii znalazło się także miejsce dla Łukasza Smolarowa i Jarosława Bako, którzy razem ze Stokowcem pracowali w Zagłębiu.  

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

6 KOMENTARZE

    • Tak naprawdę to dzięki za wszystko i powodzenia! Przyda się, sytuacja w Lechii jest fatalna, szczególnie pod względem mentalności, ale pan pokazał już, że pan potrafi (sezon 14/15). Życzę samych sukcesów, nawet wicemistrzostwa, byle tylko Zagłębie było wyżej.

    • Brązowy medal, zajebista przygoda w Pucharach, Zagłębie na czołowkach, chwalone za grę, organizację.
      To dzięki Stokowcowi, ale skoro Ty chcesz go wygwizdac na przywitanie, to właśnie przez takich jak ty Zagłębie nigdy nie będzie wielkie.

    • Nikt normalny nie ma pretensji do Stokowca, nie wyolbrzymiaj. Jeśli cytowany w tunelu kapitan odchodzi do Malinowych, to zupełnie inna para kaloszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here