fot. Mikołaj Olszewski

Zachęcamy do wyboru najlepszego zawodnika Zagłębia Lubin w meczu z Sandecją Nowy Sącz. Głosować można do piątku do godziny 15:00.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

8 KOMENTARZE

 1. Większość czasu oglądałem mecz Jagiellonii to nie głosuje. Swoją drogą Zagłębie na resztę sezonu zostaje z jednym skrzydłowym Mazkiem, ciekawe.

  • Lubimy Dominika, więc nie szukaj podtekstu. Serio wykazał się czymś specjalnym w tym meczu? Oprócz jednej naprawdę dobrej interwencji miał kilka niepewnych zagrań. Jedenastka kolejki bardzo na wyrost.

   • W zupełności się z wami zgadzam.Dominik fajny młody chłopak….ale niektórzy wychwalają go pod niebiosa tak jakby w ostatnich trzech meczach wybronił nam kilka stu procentowych okazji rywala.Nie ma co popadać w huraoptymizm,nadal uważam że Dominik to nie jest bramkarz na ekstraklase który da nam spokój miedzy słupkami.A tak na marginesie…wiecie czy jest jakiś cień szansy na sprowadzenie Maćka Dąbrowskiego???Czy ten temat został faktycznie uwalony?!Od rana śledze ten temat.Pozdrawiam.

    • Dominik to jest bramkarz na ekstrakalsę, utalentowany, z normalną głową. Serio da radę 🙂 chodzi nam tylko o ten jedyny mecz, nic poza tym.

     A co do Maćka… Janek na Twitterze pisał, że temat wątpliwy.

     • Gdyby ktoś tu naprawdę chciał budować Wielkie Zagłębie, to Maciek już dzisiaj mógłby ponownie pozować z koszulką i nam pomóc. Ale widać nikt wielkiego Zagłębia nie chce.

     • Kto wie czy Dąbek nie jakichś spraw pozasportowych do ułożenia(kiedyś nie było go przez ponad tydzień na treningach Legii przez to, bo sprawy rodzinne) i być może nie wróci od razu na boiska. Być może Legia go puściła bez zarobku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here