fot. Mikołaj Olszewski

Podczas meczu 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy Zagłębie Lubin – Lech Poznań „Przodek” (sektor G) będzie świecił pustkami. Wojewoda Dolnośląski postanowił o zamknięciu naszego sektora w najbliższym meczu, decyzję argumentując nieodpowiednim zachowaniem kibiców podczas meczu z Jagiellonią Białystok.

Wcześniej Zagłębie Lubin zostało ukarane grzywną przez Komisję Ligi Ekstraklasy S.A.

Fanatycy będą wspierać Zagłębie z sektora F1. Więcej informacji na temat przebukowania biletu na ten sektor można znaleźć na zaglebie.com (kliknij).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

11 KOMENTARZE

  1. 16000 – (~3000 – kibice Lecha + 2500 – Przodek + 1000 – sektor gości – bo Lech chyba będzie na C i kawałku B?) = Niecałe 10k dla nas. Naszym obowiązkiem jest to wypełnić.

  2. OGŁOSZENIE PARAFIALNE: MKSzaglebiePL zawsze słynęło z wysokiej jakości dyskusji, nie było takiego chlewu jak swego czasu na orgu. Nasza redakcja jest w tym momencie w trochę okrojonym składzie i nie jesteśmy w stanie przypilnować wszystkich rzeczy. NIE POZWOLIMY JEDNAK NA ROBIENIE CHLEWU Z MKS-u.

    Wyczyściliśmy ostatnie dyskusje, a kilku osobom (obu stron barykady), radzimy zastanowić się następnym razem nad tym co piszą…

  3. zawsze jest tak że nasz klub zawsze wchodził w tyłek pyrom i nadal to robi z naszego klubu pośmiewisko jeżeli choć mają odrobine rozumu i honoru to powinni dać pyrom tyle biletów ile ma sektor gości i zero dyskusji na ten temat mogę się założyć że jeżeli nasi kibice by chcieli tyle biletów to by niedostali od kluby z poznania kiedy przestaną z nas robić szmaciarzy widać że w klubie pracują nieodpowiedni ludzie zero szacunku dla ludzi z klubu jak oni dla nas tak my dla nich //ZAGŁĘBIE TO MY//

    • Chłopie, ochłoń. Jeśli chcesz naprawdę wiedzieć, a nie tylko kłapiesz jęzorem to „klub z Poznania” udostępnił nam nieograniczoną pulę biletów jak mieliśmy zakaz wyjazdowy. Jestem wręcz przekonany, że gdybyśmy tylko potrzebowali więcej biletów niż mieści sektor dla przyjezdnych w Poznaniu (ok 2200) to tyle byśmy również otrzymali.

  4. Pośmiewisko to z siebie robisz kolego…A jak my byliśmy w Poznaniu w większej liczbie niż sektor gości tam liczył? Na „starym” stadionie??? Chodziłeś już na mecze kojarzysz coś? Coś koło 2tyś nas tam było…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here