fot. GB

W 23. kolejce III ligi grupy III Zagłębie II Lubin solidnie wzmocnione zawodnikami pierwszej drużyny uległo po bardzo słabym meczu Piastowi Żmigród aż 1:3. Honorowe trafienie dla „Miedziowych” zanotował Olaf Nowak.

III Liga grupa III

Zagłębie II Lubin – Piast Żmigród 1:3 (0:2)

bramka: Nowak

Skład wyjściowy: Czajor – Bieliński, Balić, Szota, Soszyński, Janoszka, Tosik, Andrzejczak, Dziwniel, Chodyna, Nespor. Rezerwowi: Kalinowski, Gołębiowski, Nowak, Dudziak, Witsanko, Mucha.

3 KOMENTARZE

1. Katastrofa ! Takim składem u siebie baty dostać. Czyżby trener się nie nadawał ? Jeśli piłkarze z 1 zespołu łaskę robią, że biegają w rezerwach i im się nie chce, to niech grają sparingi z boku z 15-latkami, a tutaj dawać resztę młodzieży. Te wyniki to kompromitacja.

2. Rozumiem ,że o awansie czy nawet próbach awansu rezerw (kiedykolwiek) do II ligi możemy zapomnieć…?
    I tym samym o remoncie starego stadionu 🙁
    Prosiłbym Pana Prezesa Sadowskiego o ustosunkowanie się do tego zagadnienia !

Please enter your comment!