fot. Mikołaj Olszewski

W 24. kolejce III ligi grupy III walczące o utrzymanie rezerwy Zagłębia Lubin przegrały bardzo wysoko z Ruchem Zdzieszowice aż 0:4. Naszym rezerwom nie pomogło nawet to, że były „wzmocnione” przez czterech zawodników pierwszego zespołu.

RUCH ZDZIESZOWICE 4:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN

Bramki: Zapotoczny 18′, Włodarzczyk 54′, Wolny, 68′, 79′

Ruch: Sochacki – Nowak, Bachor, Weremko, Sotor – Zapotoczny (35′ Pałach), Czajkowski (74′ Wieczorek), Damrat, Włodarczyk (77′ Grabas), Sypek (67′ Wolny) – Czapliński.

Zagłębie II: Czajor – Bieliński, Szota, Spychała, Andrzejczak, Soszyński (80’ Witsanko), Dudziak, Dziwniel (64’ Gołębiowski), Mucha (53’ Wierzchowski), Nowak (75’ Nehrebecki), Nespor.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

8 KOMENTARZE

  1. Niech mnie ktoś bardziej zaorientowany oświeci : Mazek, Moneta to gdzie? W Zagłębiu v3? Buksa przez cały pobyt w ZL był za słaby na regularną grę, w Pogoni już strzela po dwie bramy i wychodzi w podstawowym składzie. Mazek i Moneta będą kolejni?? Grać jeden na jeden, strzalać bramki z Lechem miał Tosik lub Ślisz. A może w/w nie są z akademii ZL dlatego nie grają. Po co ich ściągano żeby wydać pieniądze, mieć alibi że się próbuje, po „niedawaniu szansy” po sezonie oddać za darmo?

  2. to jest Zaglebie niestety, tutaj nikt nie myśli ,żeby ten Klub dobrze funkcjonował żeby nawet 1 drużyna grała w marę oczekiwań, ktoś jest ślepy skoro tego nie widzi,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here