fot. Mikołaj Olszewski

Zachęcamy do wybrania najlepszego piłkarza Zagłębia Lubin w meczu z Legią Warszawa. Do dzisiejszej zabawy nominowaliśmy: bramkarza Dominika Hładuna, pomocników Bartosza Slisza i Filipa Starzyńskiego oraz napastnika Jakuba Maresa. Zapraszamy do głosowania!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

7 KOMENTARZE

    • 800 tysięcy euro w przypadku zmiany federacji(czyli w tym akurat). A co do Slisza to chyba faktycznie zagrał najlepiej. Maresa dałbym ale za dużo setek zmarnował mimo wszystko, Może Hładun się z nim równać. Ale dziś to nie powiem, przyjemny ból głowy mam wybierając piłkarza meczu 😀

  1. OGŁOSZENIE PARAFIALNE: MKSzaglebiePL zawsze słynęło z wysokiej jakości dyskusji, nie było takiego chlewu jak swego czasu na orgu. Nasza redakcja jest w tym momencie w trochę okrojonym składzie i nie jesteśmy w stanie przypilnować wszystkich rzeczy. NIE POZWOLIMY JEDNAK NA ROBIENIE CHLEWU Z MKS-u.

    Wyczyściliśmy ostatnie dyskusje, a kilku osobom (obu stron barykady), radzimy zastanowić się następnym razem nad tym co piszą…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here