Podopieczni Marcina Cilińskiego w 29. Kolejce Centralnej Ligi Juniorów do lat 19 pokonali Odrę Opole 2:1. Tym zwycięstwem lubinianie zagwarantowali sobie co najmniej 5. lokatę, która gwarantuje utrzymanie w zreformowanej „CLJ-tce”.

Lubinianie wyszli na prowadzenie w 14. minucie meczu, za sprawą 19–letniego Kacpra Chodyny, który umieścił piłkę w siatce bezpośrednio po uderzeniu z rzutu wolnego. Pierwsza połowa mogła zakończyć się dwubramkową przewagą „Miedziowych”, ale rzutu karnego nie wykorzystał Błażej Czuban.

Druga część, tak samo jak pierwsza, została zdominowana przez Zagłębie, które w 85. minucie podwyższyło prowadzenie. W końcówce zawodnikom Odry Opole udało się zdobyć honorowego gola.