fot. Zagłębie Lubin S.A.

– Graliśmy niezłą piłkę, mieliśmy sporo sytuacji, a przegrywamy tak wysoko… – mówił po meczu rozgoryczony szkoleniowiec Zagłębia Lubin – Mariusz Lewandowski.

Joan Carillo (Wisła Kraków)

– Chciałem pogratulować zespołowi tego zwycięstwa. To był trudny mecz, bo było widać zmęczenie zawodników. Przeciwnicy to mocna drużyna, musieliśmy mieć to na uwadze w dzisiejszym spotkaniu. Ciężko jest wygrywać 3 mecze z rzędu, a nam się to udało. Bardzo cieszę się z tej wygranej, bo to było zwycięstwo na własnym boisku. A to w tej rundzie nie jest takie proste, jak widać po wielu meczach w ostatnich tygodniach.

Mariusz Lewandowski (Zagłębie Lubin)

– Ciężko komentować taki mecz, bo graliśmy niezłą piłkę, mieliśmy sporo sytuacji, a przegrywamy tak wysoko. Wisła była w tym spotkaniu bardzo skuteczna, a my na początku meczu mogliśmy otworzyć spotkanie. W końcowym rozrachunku punkty zostają dziś w Krakowie. Te mecze, które nam zostały wykorzystam, żeby znaleźć odpowiedź, którzy zawodnicy obecni w zespole zostaną z nami na najbliższy sezon.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE

  1. trener na pewno nie powinien zostać, cala Polska z was się śmieje jakimi frajerami jesteście, żeby punkty oddawać, daliście Lechowi a Lech co?

  2. Lewandowski daje szanse Pietrzakowi czy Woźniakowi, żeby nikt mu nie zarzucił (jak to bywało za Stokowca), że odstrzeliwuje zawodnika bez szansy pokazania się na boisku. Przynajmniej ja chcę w to wierzyć. Inna sprawa, że Starzyński jako wykonawca stałych fragmentów w kwestii dośrodkowań to jest nieporozumienie i trener będzie idiotą jeśli tego nie zmieni w przyszłym sezonie.

  3. juz troche ich trenuje wie na co kogo stac ,zamiast dalej probowac czy komus wyjdzie mecz lepiej niech mlodych wstawi ,ale tych ktorzy na to zasluguja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here