fot. Tomasz Folta/Zagłębie Lubin S.A.

Po 33. kolejce Nice 1. Ligi nie mamy wątpliwości, w przyszłym sezonie w Ekstraklasie wystąpią: Miedź Legnica oraz Zagłębie Sosnowiec. Do końca rozgrywek pozostała jedna seria spotkań.

Zespół z Sosnowca został założony w 1906 roku. Pod wodzą Dariusza Dudka, po 10 latach wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej. „Miedzianka” natomiast świętuje pierwszą w ich pisanej od 1971 roku historii promocje do Ekstraklasy.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

9 KOMENTARZE

  1. Ekipa starych dziadków która mam nadzieje spadnie z hukiem po roku.Na fecie w okazji awansu co chwile bluzgi na Zagłebie maja kompleksy hehe

    • Nie wiem czy mają kompleksy, czy ich nie mają, ale zauważ obiektywnie, że niemal po każdym golu na naszym stadionie krzyczano „Uj Śląsk!”. Czyli – według Twojego toku rozumowania – wniosek tylko jeden: my też mamy kompleksy…

    • Juz raz ich zlekcewazylismy w 1 lidze i byla porazka i to u siebie. W dwumeczu powinien byc bilans goli min. 6-0 innej opcji nie widze. A żulerka legnicko -wroclawska chwile pojezdzi po salonach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here