fot. Mikołaj Olszewski

Aleksandar Todorovski po 3,5 letniej przygodzie z naszym klubem po 30 czerwca przestanie być piłkarzem Zagłębia Lubin. Zarząd klubu podjął decyzję o nieprzedłużeniu z „Todim” wygasającego kontraktu.

„Todor” przez ostatnie 3,5 roku rozegrał dla naszego klubu 86 meczów (1 liga, Ekstraklasa, Puchar Polski i Liga Europy). W obecnym sezonie prawy obrońca zagrał w zaledwie 9 meczach pierwszego zespołu.

Aleksandar, dziękujemy za grę dla naszego klubu!

14 KOMENTARZE

1. Dobra decyzja, ale i tak dziękujemy za te lata. Powodzenia w dalszej drodze i omijania Wrocławia przy wyborze następnego klubu. Regularnej gry, bo na to stać na pewno

2. powinni owacjami na stojąco podziękować Todorowi był na dobre i na złe z zagłębiem pokarzcie że w Lubinie też są prawdziwi kibice DZIĘKUJEMY ZA LATA SPĘDZONE W LUBINIE I POWODZENIA ALEK

Please enter your comment!