fot. www.akademiakghm.com

Zagłębie Lubin przedłużyło umowy z dyrektorem Akademii Zagłębia Krzysztof Paluszkiem (trzeci z lewej) oraz Witoldem Lisem (drugi z lewej), który pełni rolę trenera koordynatora. Od 1 lipca 2018 roku będą oni tworzyli pion zarządzający Akademią wraz z Benem van Dael’em.

Krzysztof Paluszek pracuje w Zagłębiu nieprzerwanie od 2015 roku, kiedy został zatrudniony jako dyrektor Akademii.

Witold Lis pracuje w klubie jeszcze dłużej. Do Zagłębia dołączył w 2013 roku.

12 KOMENTARZE

1. Jakoś nie mogę się przekonać do tego Paluszka, choć namaścił go Grootscholten. Może przez to, że wcześniej u malinowych pobierał zasiłek i niczym się nie wykazał. Holender przychodzi, żeby woda nie zakwitła.

• Przecież to taka ściema była do oficjalnego newsa z tym namaszczeniem przez Grootscholtena , przecież nie napiszą że namaścił go Schetyna i PO.

• 2. kolejka
        Piątek, 27 lipca 2018
        Wisła Kraków – Miedź Legnica (20:30, CANAL+ SPORT)
        Sobota, 28 lipca 2018
        KGHM Zagłębie Lubin – Zagłębie Sosnowiec (18:00, CANAL+ SPORT)
        Korona Kielce – Legia Warszawa (20:30, CANAL+ SPORT)
        Niedziela, 29 lipca 2018
        Górnik Zabrze – Wisła Płock (15:30, CANAL+ SPORT)
        Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok (18:00, CANAL+ SPORT)
        Lech Poznań – Cracovia (18:00, CANAL+ SPORT)
        takie coś na facebooku napisał Canal+, z tym, że 2 kolejkę usunęli. Może i coś wyciekło, a może będzie inaczej. Pozdrawiam

Please enter your comment!