fot. odraopole.pl

23-letni wychowanek Sebastian Bonecki przeszedł do zespołu Odry Opole na zasadzie transferu definitywnego. Klub w umowie zawarł prawo wykupu pomocnika w pierwszych trzech okienkach transferowych.

– Sebastian Bonecki jest bardzo dobrym zawodnikiem, jednak w najbliższym czasie nie byłby w stanie wywalczyć miejsca w składzie – stąd decyzja o sprzedaniu go do współpracującej z nami Odry Opole. Tam Sebastian będzie miał możliwość ciągłego rozwoju i gry w pierwszym składzie. Będzie przez nas także obserwowany i jeśli się znacznie rozwinie, wróci do naszego klubu. Zagwarantowaliśmy sobie możliwość ściągnięcia go na preferencyjnych warunkach przez trzy najbliższe okna transferowe – powiedział dyrektor klubu Michał Żewłakow.

„Bony” w barwach Zagłębia wystąpił w 35 spotkaniach, w których zanotował dwie asysty.

Powodzenia, Bony!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

15 KOMENTARZE

 1. Halo halo czy to jakieś info o transferach??? A nie to tylko wiatr w polu kukurydzy, czekajmy dalej walka o utrzymanie przed nami.

 2. Boneckiemu kończył się kontrakt 30.06.2018.Skoro został sprzedany ,to jak rozumiem klub przedłużył z nim umowę?
  Jeśli ktokolwiek wie na jaki czas (2 lata ?) i za jaką sumę go sprzedano ,niech coś napisze ! Ktokolwiek… ,proszę!
  PS. Forenc obecny na zgrupowaniu , więc jednak choroba ,jak tu niektórzy mówili (,,jest źle”) ,nie taka groźna ?
  Bo przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie zabierze ciężko chorego gościa na trudne zgrupowanie ,prawda?

  • Nigdzie nie zostało napisane że został sprzedany. Na zasadzie transferu definitywnego znaczy tyle, że nie jest już naszym zawodnikiem. Podoba mi się polityka Żewłakowa z tymi klauzulami wykupu z naszej strony, tak to powinno wyglądać w stosunku do zawodników, którzy chcą grać, potrzebują stabilizacji, a u nas nie łapią się do składu, po czasie tych co wypalą będzie można odzyskać za czapkę gruszek.

   • W tytule zostało napisane ::,,został SPRZEDANY”.
    I po co Odra miałaby go od nas kupować ,skoro kontrakt kończył mu się 30.06.?
    Wystarczyło poczekać kilka dni …
    Z tymi klauzulami – pełna zgoda ,dobra droga:)

    • W sumie to chyba dla tego został „sprzedany”, gdyby odszedł jako wolny zawodnik nie byłoby mowy o późniejszym prawie do wykupu.

 3. Oby w ciągu półtora/dwóch sezonów rozwinął się na tyle, by wrócił. Mimo wszystko szkoda, że nie dostał u nas szansy. Powodzenia Sebastian!

 4. Na zgrupowaniu jest tylko 2 bramkarzy ,brak Leciejewskiego ,czyli on z tym odejściem to tak na serio ?
  Będzie śmiesznie (tylko dla kogo?) ,gdy przypadkowo wyląduje w Legnicy…

 5. Czekam na transfery do klubu !!!😤panowie czy tylko mi się wydaje że nikt nie chce przyjść do zagłębia a może się mylę abym się mylił

 6. Dzisiaj historyczne zwycięstwo akademii a tutaj cisza. Właśnie wróciliśmy do Lubina i w imieniu kibiców dziękuję Prezesowi za szacunek okazany rodzicom ale i za obronę koszulki rodziców naszej drużyny po meczu i męska rozmowę z debilami Legii. Ja nie pamiętam aby jakiś prezes szarpal się z debilami o koszulkę Zagłębia i ją odzyskal. Wielki szacunek i podziękowania!

 7. Dzisiaj historyczne zwycięstwo akademii a tutaj cisza. Właśnie wróciliśmy do Lubina i w imieniu kibiców dziękuję Prezesowi za szacunek okazany rodzicom ale i za obronę koszulki rodziców naszej drużyny po meczu i męska rozmowę z debilami Legii. Ja nie pamiętam aby jakiś prezes szarpal się z debilami o koszulkę Zagłębia i ją odzyskal. Wielki szacunek i podziękowania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here